Jump to content

OSZUST NA ALLEGRO ???


filipe75

Recommended Posts

Witam. Przeglondając aukcje allegro trafiłem na zdjęcie mojego autorstwa na którym widnieje mój fant!!! http://allegro.pl/show_item.php?item=83593602 Zdjęcie zostało pobrane z forum identyfikacja http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=262303 ,które zamieściłem jakiś czas temu. Nie dość że zdjęcie zostalo wykorzystane bez mojej zgody i wiedzy , to przedmiot sprzedawany nie jest tym ze zdjęcia.W opisie przedmiotu jest napisane :RESZTA JAK NA FOTO.Jest to oszustwo!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Witam. Jeżeli BONGO który wypowiada sie na :http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=262303 to ten sam gość znaczy to że posiada jak pisze identyczny przedmiot". Osoby licytujace na aukcji sa przekonane ,ze kupują przedmiot ze zdjęcia .Nie wierze ,ze stan zachowania tych przedmiotów jest identyczny.
Link to comment
Share on other sites

A wiekszych zmartwien nie masz czasem ? W poniedzialek jak wrocisz z gimnazjum ,po lekcjach ,zasuwaj na policję z tym ! Tak nie moze być ! Przeciez to jest złodziejstwo ! Skandal ,powinni tego zabronić !


pzdr i nie siedz za dlugo przed kompem
Link to comment
Share on other sites

filipe-jest pewna grupa ludzi którzy nie ustąpią miejsce babci w autobusie,nie przeproszą ,bo po co,nie zakopią dołka ,bo nikt nie widzi.ONI MYŚLĄ ŻE TO JEST NORMALNE.Jest to wygodne nie liczyć się z cudzym zdaniem.Wiec chyba zamiast zrozumienia-MUR!
Link to comment
Share on other sites

Foni ,dobrze ,nie bawmy sie w polonistow ,co do zakopywania dołkow to zawsze zakopuję ,az do przesady nawet,ci co mnie znają z tego forum to kazdy to potwierdzi.Co co staruch w autobusach to...( ale kulturalnie i bez bluzgow )
Co do fotek ,to sie nie oszukujmy , wszyscy w kompach ,mamy takich fotek tysiace,no nie wszyscy je potem wykozystujemy w takich celach komercyjnych.No fakt koles mogł sie chociaz zapytać,przez grzecznosc...
Młody Mauserze nie wyprowadzaj z błedu pana B ,ale kazde forum musi miec swoich malych pieniaczy i mącicieli ,prawda Młody ;P

pzdr pana B.
Link to comment
Share on other sites

pik 78 z tą policją to troche przesadziłeś.Czytałem o kradzierzy twojej kolekcji i było mi naprawdę przykro,ze spotkało cię coś takiego.Nie napisałem nic bo nie chciałem pisać bzdór. Jak masz pisać takie pierdoły to lepiej nie pisz wcale.
Link to comment
Share on other sites

Samo wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora już chamstwo, zamieszczanie ich na allegro jako eal" to dodatkowo cwaniactwo i oszustwo, za które powinna być blokada konta. Ktoś kto nie widzi w takim zachowaniu nic złego musi być:

a) cwaniakiem
b) oszustem
c) chamem
d) cwaniakiem i oszustem
e) cwaniakiem i chamem
f) oszustem i chamem
g) cwaniakiem, oszustem i chamem
h) pikiem78
Link to comment
Share on other sites

Panowie.Hucpa pik'a", nie robi na nikim wrażenia. Epok chamowa, cwaniactwa i buractwa, przeżyliśmy w histori" RP juz kilka i jakoś dalej się żyje. Jakoś na niego nie mogę trafić w Poznajmy się", cytuję podobne nicki :
karpikm Stargard
Piko Wrocław
PIKUŚ radom
W cywilizowanych społeczeństwach, prawo autorskie jest święte i chronione ustawowo. Natomiast nigdzie nie ma paragrafów czy nawet interpretacji : - iska szkodliwość czynu". Jest to nasz Polski wymysł chroniący właśnie cwaniaków. Co do wartości cytowanego zdjęcia, to znam fotkę za którą autor skasował 50000 USD ( dla pików" : dolarów, bagsów, zielonych etc). Nie martwcie się za bardzo, beati pauperes spiritu .
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information