Skocz do zawartości

Budowo?


MariO66

Rekomendowane odpowiedzi

do Pyra75:
A może przeczytałby cały wątek dokładnie. :)
Przecież to określenie komunistyczny" to moja wyraz mojej ironii w odpowiedzi na na zarzut coe", że powołuję się na mapy z mininej epoki" (ciekawe, że w kontekscie kompanii solidarnosciowej, te dokumenty z minionej epoki" nie były dla coe taki złe:))

Żeby nie było nieporozumień, nie uważam te przewodniki za komunistyczne :) Ironizowałem :) Proszę przeczytać wypowiedź mojego poprzednika, to stanie się to dla Panu jasne.

PS.
Wypowiedź o ustroju, który zrobił mi łaskę i dał" mi wykształcenie i nawet pozwolił mi oddychać, nie należy do rzeczy, więc nie podejmuję tego aspektu wypowiedzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Skoro muszę już tłumaczyć kawały, to chyba dobry sygnał na ewakuację z wątku. :)
Myślę, że troszeczkę zaintrygowałem Państwa i ten dawno martwy wątek ozywił się.
Zawsze chętnie odpowiem na pytania i wątpliwości skierowane do mnie na adres wydawnictwa: a.w.u.aljar@gazeta.pl.
Zapraszam na wieczory autorskie, gdzie jest okazja podyskutować się i pospierać.
Szczególnie i szczere podziękowania dla Coe, który towarzyszył mi przez te kilka dni w rozważaniach o historii obiektu. A małe spięcia są czasami nie do uniknięcia, kiedy uczestnicy dyskusji podchodzą z pasją do przedmiotu. W ten sposób wątek zyskał na atrakcyjności, bo najgorsze są monologi bez odpowiedzi.
Zwracanie się do mnie w tym wątku od tej chwili nie ma sensu, bo już tu nie wejdę.
Zawsze chętnie odpowiem na email, chyba że jest anonimowy, bo wtedy ląduje w koszu :)
Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem najnowszą książkę p.jleszcze, czytam <złocieniec przygoda z historią>. Autor bardzo rzetelnie podchodzi do poruszanych w niej tematów. Szkoda, ze opóścił ten wątek, wypowiedzi Jego były bardzo wyważone , nacechowane chęcią poznania prawdy dziejów najnowszych BUDOWA. Początkowo sceptycznie odnosiłem się do tematu :niepokornych: w garnizonie BUDOWO, gdzie odbywałem zas.sł. wojskową lata 82,83,84, poznałem atmoserę tamtych czasów z poziomu tzw. <szweja>. Przytoczone fakty przekonują mnie ,ze WOS przy 68pczś istniał. zaś celowe działania odpowiednich służb PRL-u osiągnęły zamierzony skutek: stworzenie komp.polowej recydywy zakamuflowało ośrodek
specjalny. Poglądy oraz sposób wypowiedzi p.coe na tym forum dziwnie zbliżone są do poziomu tych służb.
pzdr tom60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
witaj mari 066 tak sie sklada ze sluzylem w tej jednostce w 2007/08 a jak to pasjonat histori posiadam kilka fajnych fotek i ogolnie miejsce bardzo ciekawe jako ciekawostke dodam ze jest tam budynek wybudowany z mysla o ewie braun w ktorym aktualnie mieszka dowodca jednostki :)) i to prawda co pisza o boisku i posagach znajdujacych sie na nim :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie