Skocz do zawartości

Radom moze by sie razem spotkal


tosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Trzeba to gdziś zapisać!Szkoda,tym razem ja byłem poza Radomiem,ale następnym razem napewno będę.Jakieś ustalenia padły na tym spotkaniu,kiedy jakiś wyjazd w teren lub coś innego.Mój wypad w zeszła sobote oceniam na 3+(:Troche połaziłem po obiektach,sprawdziłem co zmieniło sie od jesieni, troche było mokro ale jestem zadowolony.Wszystko stoi tak jak było.PZDR-pikus45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taż jest zapisane ;) Proponuję podejście trzecie - to samo miejsce (mają szafę grającą :D ), taki sam termin - środa, godz.18.00.
A propos ciekawych miejsc: Tosh, Kubas - udało mi się namierzyć trzeci (drugi w kolejności w łańcuchu) kozienicki schron. Właśnie _schron_, identyczny jak ten koło parku. Kolejny jest gdzieś pośrodku stawów. Podejrzewam, że bojowe były tylko 1 i 6, jako skrajne.
Pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Et, nie chce mi się co tydzień samotnie spędzać czasu w Zbrojowni. W lasach ostatnio duszno było, i komarów co niemiara. Może jakaś popołudniowa wyprawa? Jestem dyspozycyjny w poniedziałki i czwartki. Z weekendami gorzej :( Ten zajęty, następny rozplanowany, 27 V Przemyśl.
A propos - może ktoś z Szanownych Kolegów również wybiera się do Przemyśla na Barbarossę? Jako widz oczywiście :)
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Do lasu to bym chetnie i wyskoczył, niestety na tygodniu zdecydowanie odpada...tylko weekendy, i to nie wszystkie.
PS: Kubas, sorry ze nie odpiasalem na smsa, ale nie mialem nic na koncie, no i czasem tez niestety nie dysponowalem.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
nie całkiem na Żeromce, ale na Moniuszki przy okazji remontu nawierzchni jakieś rkm wyciągali :)
*rury kanalizacyjne małe
Tak serio - słyszałem o projekcie utworzenia w Radomiu muzem AK. Mam nadzieję, że to wypali :)
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Złudzenia rzecz piękna, mają sporo wspólnego z marzeniami ;) Właśnie ostatniej soboty opuściłem szeregi stanu kawalerskiego, przydałoby się utlenić pozostałości po weselu i poprawinach oraz poprawinach poprawin i poprawinach poprawin poprawin :D
Kto ma ochotę na sobotni lub niedzielny wypad?
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie