Skocz do zawartości

Radom moze by sie razem spotkal


tosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ok, niedziela - czekamy na pogodę. Wybacz, kopens, proszę o uwiarygodnienie Twojej osoby - napisz coś osobie, najlepiej na priva na mój adres z profilu.

Przepraszam tylko wszystkich za niewinny żart - szczerze mówiąc nie mam konkretnej miejscówki, ale nie mogłem sobie odmówić - prima aprilis :P

Tak serio - przemyśliwałem nad założeniem małego stowarzyszenia, Radomskie Stowarzyszenie Przyjaciół Historii Wojskowości albo coś w tym rodzaju. Co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej ludzi, tym milej :) ...ale zaczyna się kłopot z transportem, mój dziadek nie udźwignie więcej niż 4 osoby.
Dodatkowo okazuje się, że prawdopodobnie z powodu szkolenia w niedzielę będę miał wolne tylko popołudnie, mniej więcej od godz.14. Najwyżej się urwę :)
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Extra, ze w niedziele i o tej godzinie. Najwyzej moge pojechac bolidzikiem mojej kochanej zony (moj pojazd jest nadal poddawany zabiegom konserwacyjnym), wszystko zalezy od tego, ile sie nas uzbiera. Ja bede na pewno, bo juz wieki w lesie nie bylem.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
huku, zepsułeś mi efekt - chciałem poczekać z kolejnym postem aż minie pełny miesiąc :D
nie wiem, jak z resztą Radomia, ale ja żyję - tylko co to za życie w takim upale, nawet zimne pivo nie pomaga; poza tym wekendowo w Kozienicach bazuję, takie fajne schrony mają i nikt się nimi nie interesuje :(
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie