Skocz do zawartości

Radom moze by sie razem spotkal


tosh

Rekomendowane odpowiedzi

leje, wieje, śnieży, chlapa albo błoto - niestety muszę trochę poczekać na kolejny spacer po świeżym powietrzu z haesikiem; za to - idealna pogoda żeby posiedzieć w bibliotece :)
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
Widze ze znalezli sie zywieciele dla watku, ktory nie zarl i powoli zdychal...ale dobrze, mimo ze pogoda nie sprzyja eksploracji gleby w kierunku do dolu. Ja powoli zbieram info pod nowe miejscowki, dzisiejsza rozmowa z odpowiednim czlowiekiem dala bardzo wiele do myslenia, wiec niech tylko to biale badziewie sie rozpusci, ruszamy w teren.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez znalazłem jedna obiecującą ale sprawdzi się w praktyce:) Tosh jak możesz to odezwij się kiedyś na gg to przedstawie Ci na czym polega problem z tym miejscem. A i mam dla Ciebie to o czym kiedyś rozmawialiśmy bo odnalazłem przypadkiem właśnie tyle ile Ci potrzeba.
PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kubas, mam ostatnio powazne problemy ze sprzetem komputerowym, siadl mi jeden, wiec jak tylko GG zainstaluje z powodzeniem bez straty kontaktow to na pewno sie odezwe, bo juz sie dawno nie widzielismy, u mnie fanty dla Ciebie tez czekaja na nowego wlasciciela....
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
No tak wlasnie mysle czy sie nie wybrac, ale dopiero w niedziele, bo w sobote mam parapetowke u kolezanki, a poza tym u tesciowej maluje pokoj (ech te zobowiazania...), ale niedziele rezerwuje dla siebie, wiec raczej nie bedzie problemow. Kubas, pusc mi smsa bo wcielo mi Twoj numer, mialem problemy z sim karta,laska w salonie Orange kombinujac przy karcie skasowala mi 70 % numerow z ksiazki...Do ArtVee: jakbys mogl to tez smsa zapodaj z powyzszych powodow, no i oczywiscie sie zgadamy na kopanko...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niestety pomimo usilnych staran nie dam rady pojechac, na tygodniu jak najbardziej...ech, juz moja wykrywka sie nudzi siedzeniem w domu, ale coz zrobic, takie zycie...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pracy. Chętnie wybiorę się w przyszłym tygodniu, mam wolny weekend - muszę tylko znaleźć kompromis z sobotnimi urodzinami mojej kobiety ;)
Plus: może ziemia trochę rozmarznie.
Tosh - sms poszedł.
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikus45 -widzisz że nic nie będzie z tego -bo albo koleżanka, teściowa,padło gg- śniegi błoto i wogule nie truj chłopakom siedzenia -ja też kiedyś im próbowałem truć ale tak jakoś zawsze nie mieli czasu albo coś tam itd....hehe-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huk - wyluzuj :) akurat trafiłeś w dziesiątkę - znów mamy zimę, a ja muszę zająć się odbiorem takich dwóch krążków z metalu szlachetnego, których jednak nie będę wygrzebywał z ziemi, a potem świętowaniem urodzin, więc - weekend tak czy inaczej spalony; pocieszam się perspektywą wyprawy na kozienickie bunkry :)
pikus - witamy, każda rozsądna dusza mile widziana :) jesteś z R-mia?
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widze że wszyscy są czyms zajeci,ale ten koszmar kiedyś sie skończy jak puszcza lody".Jastem z R-mia,sądze że jednak może się zgadamy na jakieś spotkanko,moze na początek przy czymś co złamie te lody"-może pozostali tez dołącza!!!!Jak jest akceptacja to konkretnie kiedy i gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Widze ze musze interweniowac...nikt nikogo nie olewa. Pikus 45: mialem przeslac mapke, niestety szukalem i mi wsiakla, jak bedziesz chcial, to wszystkie obiekty pokaze w terenie, moze raczej jak snieg zejdzie, bo samochodem wszedzie teraz nie wjade. Nie widze problemu na spotkania terenowe w wiekszym gronie, tylko teraz pogoda niesprzyjajaca, a kilofow nie bedziemy przeciez nosic...tez nie mam za duzo wolnego czasu, bo praktycznie kazdy dzien mam wypelniony po brzegi, zwlaszcza teraz, gdy w teren sie nie da jechac (taka alternatywa spedzania wolnego czasu). Ale nic straconego, im sloneczko wyzej, tym wykopki blizej :). Jakby co, to info bedzie sie tutaj pojawiac.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos interweniował że Radom i ziomki tu mieszkające to nudni goście,zaczynam być po ich stronie!!!Wszyscy są za ale,na tym się kończy.Szkoda mogło być fajnie:wywiady,wizyty w zakładach pracy"-kompletna nuda.To narazie tyle,może kiedyś.....w niedalekiej przyszłości.Pozdro dla wszystkich-pikus45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Karawana szczeka, psy idą dalej ;P
Ktoś chętny na piFFFko w środę? Najlepszym miejscem będą chyba dawne Katakumby, po branży :D
A potem wypad w sobotę/niedzielę/poniedziałek? Pogodę zamówiłem :)
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba --> nie masz adresu w profilu, pchnij maila na mój profilowy.
Huk --> wpadniesz na to piFFFko? :)
Tak czy inaczej będę w środę w Katakumbach, mniej więcej o 18. Jeśli nikt się nie zjawi, po prostu wypiję Wasze zdrowie :)
Btw - jak to miejsce się nazywa w tej chwili - Sothys czy coś w tym rodzaju? ostatnio byłem na koncercie KAT ]:-}
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, Kuba, sobota jest ok :) Masz wiadomość na gg. Bądź rano na gg albo prześlij nr komórki na priv, zadzwonię i domówimy szczegóły.
pikus - powodzenia, mam nadzieję że kiedyś się jednak spotkamy na szlaku historycznym albo piwnym :D
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podejście piwne - środa godz.18, tym razem Zbrojownia (dawna Gospoda, przy rondzie Narutowicza - Limanowskiego, w głębi podwórza na przedłużeniu Narutowicza). Tam przynajmniej na pewno będzie czynne. Na pierwszym spotkaniu był jeden chętny... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie