Skocz do zawartości

Radom moze by sie razem spotkal


tosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
Witam
Znowu czasu nie mialem aby poeksplorowac...coz, jedno ze bylem chory (znowu...) a drugie ze nawal zajec, ale mysle cos jutro pogrzebac przez kilka godzin, akurat mam jutro wolne :), Kubas, jak masz jutro czas, to mozemy ok 11 gdzies wyskoczyc
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ano czasu zbytnio nie bylo i pogoda dzisiaj nie dopisala, bo z rana padalo i w koncu sam nie wiedzialem czy jechac czy nie...w koncu za pozno sie zdecydowalemi w terenie bylem po 13. Miejscowka ciekawa, przy najblizszej okazji konieczne jedziemy, mysle ze najblizsza niedziela bedzie dla mnie wolna. Wiec wstepnie prosze o zgloszenia pod koniec tygodnia.
A pod choinke z nielicznych dzisiaj fantow wykopalem sztuke okopowa w postaci kieliszka (hehe w sam raz na taka pogode) zrobionego z niemieckiej luski 20 mm (mosiezna, bicia P181, 39, 90), po doczyszczeniu bedzie testowany :)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
W zwiazku z nieublagalnym faktem, iz stary rok 2006 chyli sie ku koncowi (nie byl dla mnie az taki zly...), pragne przekazac Wam serdeczne zyczenia wszelakiego powodzenia w najrozniejszych sprawach, duzo, duzo szczescia w nadchodzacym, 2007 roku...i dla nas, Odkrywcow, jeszcze wielu najfajniejszych fantow z radomskiej i nie tylko ziemi :)Trzymajcie sie cieplo, szukajcie, a znajdziecie...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ciekawych miejsc odwiedzonych, wielu nowych pozytywnych znajomości. Odnalezienia zagubionego Tygrysa, a przynajmniej 7TP :) Oby nam się sygnały śmieci nie czepiały... Kto jest za noworocznym wypadem, NP. na piwo? :) A propos wypadów, właśnie wróciłem z (sylwestra) okolic Piły i Wałcza. No nie miałem czasu pochodzić po Wale Pomorskim, ale jeszcze tam wrócę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ponawiam zyczenia noworoczne, bo juz Nowy Rok, a zyczen to nigdy za wiele...No ja wlasnie wrocilem z Mazur, pozwiedzalem troche bo akurat mialem troche na to czasu, dokladnie obejrzalem kwatere w Mamerkach (byly przy okazji bardzo ciekawe efekty pirotechniczne w wykonaniu naszego skladu, nie martwcie sie, schrony jeszcze stoja...hehe). Juz w drodze powrotnej zahaczylismy o punkt oporu Jeże nalezacy do pozycji Narew-Pisa. Na fotce uwiecznilem Kleinstglocke, czyli mala kopule obserwacyjna piechoty na schronie, ktory jest wyjatkiem, gdyz zostal wybudowany wedlug indywidualnego projektu, ale jest bardzo podobny do schronu typu 105. Wnetrze zachowane bardzo fajnie, jest nawet pancerna plyta z oryginalnymi sygnaturami i ta fajoska kopula z wyposazeniem, brakuje tylko drabinki... . Obejrzelismy jeszcze rozwalony Panzerwerk, na ktorym byla kopula 20P7 (juz jej nie ma...), bylo juz pozno wiec nie zobaczylismy wiecej schronow na tej pozycji, ale jeszcze tam wroce...
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie