Skocz do zawartości

Radom moze by sie razem spotkal


tosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
witam
Niestety znalezisk niedosyt, gdyz poprzedni weekend byl bezwykopkowy, a w weekend biezacy mam wolna tylko niedziele, sobota pracujaca :( .
Jakby co, to wstepnie w niedziele, ale ok 15 w znanym miejscu, bede na biezaco informowal co do czasu...
Jestem niezmiernie ciekawy, co tam matka ziemia oddala :)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Po dlugich dniach ciszy w eterze (mialem duzo do zalatwienia) odzywam sie w celu wspolnego rycia w ziemi. Mnie juz paranoja chwyta, ze 2 tydzien bez machania lopata...proponuje niedziele, sobote mam zajeta...Kubas, mam nadzieje ze pojedziemy...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 7go sierpnia, w poniedziałek przyjeżdżam do Radomia, przypuszczalnie na tydzień. Może jakaś intergracja Białystok- Radom przy piwku w miłej atmosferze radomskiej knajpy?
jakby co: detektor@tlen.pl ; gg: 792152
Wykrywacz niestety zostaje w domu...
Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kubas: szkoda, szkoda, ze w niedziele nie pokopiemy, ja sie wybieram, dzisiaj juz saperke ostrzylem...przyszla niedziela tez dla mnie odpada, bo jestem nad morzem...
Lukasz: odezwij sie do mnie na gg 6360518 lub mail kowler@poczta.fm. W samym Radomiu nie ma ciekawych rzeczy, ale w okolicy juz cos mozna poogladac, schrony zelbetonowe i takie tam...na piwko zapraszam w tym tygodniu po godz. 16. Chetnie pogawedze o wykopkach i tym podobnych sprawach...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! No i jestem w Radomiu :-) Jak na razie stoimy z kumplem, u którego mieszkam i robimy fotki (Księżyc i okolice). Tosh, jutro po 16 do Ciebie przedzwonię to się jakoś umówimy, pewnie skoczymy do Jacka Rocksa, rok juz tam nie byłem.

Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niestety nie moglem odpowiedziec, bylem pare dni poza domem...i rycie w ziemi Mazowsza zamienilem na grzebanie w piasku Wybrzeza. Lazilem dwie nocki po plazy w Ustce, efekt: troche ponad 35 zeta w monetach, kilkanascie puszek po piwie, dziesiatki kluczykow od puszek, kulki z folii alu, jedna lyzka (wspolczesna niestety), o dziwo kapselkow wyszlo malo. Ogolne wrazenia calkiem sympatyczne, na plazy spokoj, nikt nie mial zadnego ale". Jak bede mila czas w weekend to oczywiscie wylatujemy w teren, o czym poinformuje z wyprzedzeniem.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam
Watek trzeba odgrzac jeszcze ciepla wizyta saperow dzisiaj ok 11. Kubas, to do tej naszej owej" miejscowki...
Zadzwonilem w poniedzialek, zaraz mialem telefon od dowodcy patrolu saperskiego, we wtorek iestety" musialem zglosic znalezisko policji i oczywiscie pokazac lokalizacje (takie procedury...) a dzisiaj saperzy w asyscie policji i mnie pobrali 2 pociski kal 105 mm i 7 pociskow kal. 75 (Kubas: z tego dolka co wyszly 2 wyskoczylo jeszcze 5 sztuk). Saperzy byli uzbrojeni w HS 3 ale troche wspomoglem moja Ultra. Poszlo szybko, sprawnie, bez zbednych pytan i indagowania. Zaluje ze nie pozwolili mi robic zdjec, ale i tak sie ciesze, ze sprawa zostala szybko zalatwiona.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzisiaj typowy niefart, nie dosc, ze lesniczy nas z lasu wyprosil (obeszlo sie bez finansowych konsekwencji za, jak on to okreslil poszukiwanie meteorytow"-stalismy przy samochodzie i nawet pokopac nie zdazylismy...), to jeszcze po przymusowej zmianie miejscowki wychodzily same pierdolki (nie liczac dwoch rozrywek...chyba znowu pofatyguje saperow...)...trzeba sie bedzie znow za ksiazki zabrac i poszperac...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam
W temacie wykopkow u mnie kompletna lipa w ten weekend (zreszta jak i poprzedni...) bo mnie zaklad zagnal do roboty z soboty na niedziele, a pozniej od samego rana w poniedzialek...a ostatnio dla odstresowania wybralem pierwsze lepsze poletko pod Wola Gorynska i o dziwo wychodzily luski Mausera (a mialem taki piekny, wielki sygnal...juz myslalem ze helmik co najmniej a tu wiadro w niezlym stanie...)...coz, moze na tygodniu gdzies wyskocze bo weekend mam z...ny
pozdrawiam i udanych wykopkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie