Skocz do zawartości

Radom moze by sie razem spotkal


tosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
Podlugiej przerwie nareszcie mialem czas aby sie odezwac...coz, praca, praca i jeszcza raz...ech nie bede sie powtarzal...Kubas, bardzo chetnie pojade na wykopki nawet na tygodniu tyle ze z samego rana, bo nie wiem jak z przyszlym weekendem, bo ten (jest godzina 01:16, za 5 godzin ide do roboty, czy to normalne?) a na tygodniu pracuje od 14...daj znac tutaj, najwyzej Tobie puszcze jakies info na gg zebys mial moj numer...
ArtVee: mozesz sie zalapac, tylko musimy sie dogadac z terminem, u mnie z tym ciezko ale cos da sie wykombinowac, mam Ultre II to przy okazji zobaczysz co ten sprzet potrafi...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Panowie
Kilka ladnych lat temu w poblizu dworca PKP tzn. pomiedzz pkp a tunelem w al. grzecznarowskiego byl park z pomnikiem lucznika. Teraz stoi tam Multikino. Znajdowal sie tam schowany za drzewami schron (Jezuuuu ile tam peklo butelek %). O ile pamietam mial 3 wejscia jedno zamkniete pancernymi drzwiami i zasypana, 2 zamkniete pancernzmi drzwiami ale dalo sie wejsc do srodka, 3 cos na wzglad wjazdu dla samochodow. Pewnego pieknego dnia przyjechaly spzchacze i wszystko wyrownaly. Wiecie cos blizej na temat tego obiektu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż chyba już za późno chociaż pogadam zobaczymy-natomiast pamiętasz koło niego baraki kolejowe –były kilkukrotnie podpalane- parę lat temu na jednym z nich na strychu znalazłem dokumenty z okresu międzywojennego –myślę ze powinny trafić do archiwum na rynku- przejrzę je i wrzucę coś ciekawego na forum –a później chyba odwiozę do archiwum państwowego akurat przypomniałeś mi o tym katla -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Sprawa schornu obok stacji PKP jest mi znana, sam za gowniarza do niego wchodzilem i pamietam te ciezkie, pancerne drzwi. Ale jego przeznaczenia do dzis nie znam. O ile pamiec mnie nie myli, nie byl on az tak kubaturowo duzy, by tam zmiescil sie samochod...coz, obiektu nie ma, chyba juz sie nie dowiemy, jakie bylo jego przeznaczenie. natomiast rownie ciekawa sprawa sa pozostalosci nieukonczonej parowozowni na Potkanowie, imponujace zelbetonowe rynny i podstawy pod konstrukcje nosna hali. Warto zobaczyc. Poza tym, w Radomiu chyba nie ma zadnych konstrukcji zelbetonowych, a szkoda, natomiast pod Radomiem troche tego istnieje...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie