Skocz do zawartości

Radom moze by sie razem spotkal


tosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W poniedziałek niestety tylko popołudnie w grę wchodzi, konkretnie po godz.14.30. Wtorek mam wolny, do piątku jestem w Kozienicach.
Kto wybiera się na rekonstrukcję 15.08 do Parku Kościuszki? To może być dobra okazja do integracji :)
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć informację o rekonstrukcji nietrudno, nawet w Radomiu ;P
Ew. ten krótki wątek:
http://odkrywca.pl/swieto-wojska-polskiego,638971.html#638971
Podejrzewam, że warto będzie zjawić się tam cokolwiek wcześniej, żeby mieć szansę zobaczenia czegoś więcej niż plecy widzów przed sobą :)
Pogoda zapowiada się ładna. Na pewno będę z rodziną i na pewno wezmę aparat fotograficzny :)
Proponuję spotkanie po rekonstrukcji, powiedzmy zbiórka 15.00 przy stoisku MOB?
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca fuks, to teraz czuję wielki zawód :[ W Kozienicach całe dopołudnie (i wczesne popołudnie) panowały burze idące od strony Radomia :/
Huku, napisz proszę coś więcej o tej imprezie, najlepiej z fotkami. W odpowiednim dziale oczywiście :)
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Bylem, widzialem (aparatu nie zabralem bo bateria padla) i bylo sympatycznie, skromnymi srodkami udalo sie zorganizowac niezle widowisko na niewielkim placu. Coz, w Radomiu to chyba pierwsza rekonstrukcja...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtVee-miałeś nosa że zostałeś w Kozienicach,impreza jak na możliwości Radomia mizerne.Sam prezydent był obecny na imprezie ale grosza poskąpił mimo że zainteresowanie było.Może następna impreza będzie ciekawsza i władze coś dorzuca kasy-warto inwestować w takie imprezy.pzdr,pikus45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je, kogo moje oczy widzą! Już myślałem, żeś pikus wsiąknął totalnie gdzieś w umocnieniach :) Jak sprzęt, naprawiony?
Co do inscenizacji. To nie była pierwsza taka impreza, że wspomnę chociaż 1863" w MWR. Drugą, o wiele bardziej kontrowersyjną, ale też nagłośnioną w ogólnopolskiej tv, było odtworzenie zamieszek w Radomiu z 1976 roku. Czyli jakieś zalążki już są :) Przy okazji dowiedziałem się, że istnieje Radomska GRH i Związek Strzelecki w Radomiu. Jak by nie patrzeć - początki zawsze są trudne. Byłby sens organizowania rekonstrukcji pt. Radom 1939" czy Radom 1944"? To już może lepiej jakieś przełamanie umocnień (z wykorzystaniem bunkra obserwacyjnego). Ciężko zaczynać nową tradycję przy obecnej konkurencji - Bzura, Iłża, Modlin, etc., etc. i przy braku jakichś spektakularnych walk w najbliższej okolicy.
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikus45 - nie zgadzam sie z tobą do końca -Przemek Bednarczyk prowadził i był narratorem imprezy i zrobił to super -ale .... no właśnie - powiedziałem że to pewne fakty przemilcze -bo to moje miasto -pozdro http://www.telewizja.radom.pl/?str=22&wydanie=2008_08_15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie