Skocz do zawartości

polski renault ft-17


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W/g Magnuskiego numeracja konczy sie na 1142, a i to juz od 1113 powinny byc NC (co jak wiadomo, jest bzdura, bo skad mialoby byc ich az tyle?).Dowcip polega na tym, ze mam w kolekcji zdjecie FT z rozbita trafieniem wieza, w polskim malowaniu i o numerze 1140, badz 1142.Dlatego wcale mnie nie zdziwi, jesli 1144 okazalby sie byc rowniez polski...
Tyle, ze ten ze zdjecia ma numer 1022 (najprawdopodobniej - w dostepnej rozdzielczosci to nawet po maksymalnym poprawieniu wciaz zgadywanka), ktory umieszcza go wrecz na poczatku listy(1001-1142 w/g Magnuskiego - doswiadczalnego i wozow CWS nie licze).
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - zamiast sie bawic w poprawianie - powinienem przyjzec sie zdjeciu.
Jest to ten sam czolg, ktory mam w kolekcji.#1142, badz 1140 (numer trudny do odczytania).To zdjecie pokazuje go od prawej burty, moje z lewej.
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam,
To ten sam.Przypatrz sie: slup w tym samym miejscu, mulda ziemi z tylu taka sama, uszkodzenie wiezy wyglada tak tak samo.Bylby to niezwykly zbieg okolicznosci, gdyby to byl inny woz.
Mam nadzieje, ze przekonamy sie po zakonczeniu aukcji.
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

odnośnie zdjęcia z Grochowa
nie jest to Grochów koło Siedlec
najprawdopodobniej
ten:
Grochów – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie kutnowskim, w gminie Nowe Ostrowy. Oddalona jest około 8 km od Kutna.

W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa płockiego.

Istnienie wsi pojawia się w dokumentach już w 1370 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie