Skocz do zawartości

Bzura 2005 - wrażenia


K4CZOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
nie to na pewno nie cytadela - myslałem że to Poznaniaki bo ta druzyna leci w strojach z Hero i maja puszki od masek - a tak mi sie jakos skojarzyło ze Odwach" własnie taki ma sprzet ... sorki za pomyłkę ale fotka wyszła super ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich uczestników.
1. I proszę przestańcie się kłócić, i wymyślać sobie na różnego rodzaju forach niczym te cymbały z rządu. Czasem jest to wręcz podłe i niesmaczne. Zorganizować coś takiego to wielka trudność, a jeszcze wszystkim dogodzić... A czy to ważne czy mundur miał 5, 6 czy 7 guzików ;) (to przykład). Nie krytykujcie, nie spiskujcie, a pomóżcie.
2. Było fajnie.
3. Podziękowania dla harcerzy, którzy przygotowywali pole bitwy (min. chaty) i jeszcze zdążyli wziąć udział w bitwie.
4. Mój syn był wniebowzięty.
5. Podziękowania dla organizatorów.

PS Do zobaczenia za rok.
Roland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

revolt nie zaczynaj tematu który co jakis czas wraca na łamy forum..... zyjemy w 2005 roku a nie w 39 czy 33 nie MOWIMY!!! o niemieckiej armii (acz kolwiek podejrzewam ze odsetek nie nazistów w wermachcie był też spory)ale o ludziach którzy odtwarzaja wojsko niemieckie, chocby po to zeby wojsko polskie nie musiało atakować snopków czy mioteł. jak sobie misiu polarny wyobrazasz Bzurę 2005 bez strony niemieckiej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie