Skocz do zawartości

Korwin Mikke a odkrywcy etc


Gandalf de Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Salve,

Prezentuje artykul Janusza Korwina Mikkego - czlonka malo znanej partii UPR. Prosze mnie zle nie zrozumiec. Nie chodzi mi o kampanie wyborcza za ta partia (akurtat moze by zle nie bylo jak by ona wygrala wybory) ale poki co jest to jedyna sensowna wypowiedz dotyczaca nas poszukiwaczy. Jesli kotos by znalazl jakies inne oswiadczenia inych parti w tym czy innym nas poszukiwaczy nurtujacym temacie - to bardzo prosze - niech doda do postu - moze w koncu poznamy oficjalne stanowiska innych partii czy ich przedsawicieli.

http://www.nczas.com/?a=show_article&id=2617

Pozdrawiam

Gandalf de Grey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pamietam jak kiedys yntelygenci" robili z JKM debila. Po wielu latach okazało sie , że Mikke miał racje a nasza ynteligencja" to zwylki deblie do tego sprzedajni. Gdyby 15 lat temu oddzielic komuchów i ową wadze" od społeczeństawa grubą warstwą wapna przekładaną ziemią to moze było by w tym k...dołku normalniej. Ale tak to cóż...
Pozdrawiam Gandalfa i dzieki za ciekawą lekturę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wydaje mi się że jest to jedyny sensowny pogląd w tej sprawie i zastanawiam się czy w takim razie nie moglibyśmy sie jakoś skrzyknąć i oddać trochę głosów na UPR, żeby choć jeden poseł, który rozumie nasze stanowisko, znalazł sie sejmie? UPR nie jest teraz partią popularną i z wieloma rzeczami w ich programie można się nie zgadzać ale tu, jak na tacy, jest ktoś kto mówi naszym głosem.. W końcu jest nas w Polsce kilka tysięcy co przy obecnie panujących trendach na niską frekwencje wyborczą może być właśnie tym faktorem który sprawi że asz" człowiek znajdzie sie tam gdzie trzeba.. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve,

Alez ja jestem za - tylko poki co jest nas trzech (powiedzmy) a i tak naet jesli ktos wypowie sie na forum, ze bedzie glosowal na UPR czy tez blok sujoszowy, z ktorym oni wejda -to czy faktycznie tak zrobi?
Ale moze ktos ma wypowiedzi jakichs innych politykow na ten temat?

Pozdrawiam

Gandalf de Grey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve,

Glosujcie glosujce ... a wyglusujecie.
Ciesze sie z poparcia ale ja nie chce byc odebra jako piewca UPR czy Korwina Mikkego - Oczywiscie jestem nim ale chcialbym poznac wypowiedzi innych politykow w naszej kwesti. Przeciez nie wszyscy eksploratorzy (poszukiowacze) mysla jak mysli UPR - no chyba ze tak - to wtedy prosze o kolejne dopisywanie sie do chyba juz szesciu czy siedmuiu wspanialych....?

Pozdrawiam

Gandalf de Grey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve,
Alez oczywiscie - Korwina Mikkego - ale jak i jego to i parti.. przynajmniej w wiekszosci wypadkow tak bylo. Przeciez UPR znana jest ze zdroworozsadkowego podejscia do prywatnosci, prywatnego gryntu, posiadania broni etc etc etc - czyli to co nas poszukiwaczy interesuje a poki co w III RP stresuje.
Ale ale - ja nie chce brzemiec jak przedstawiciel UPR. Chce wypowiedzi innych politykow - Oczywiscie przydala by sie oficjallna wypowiedz UPR na ten temat. Sprobuje do nich napisac moze cos bardziej oficjalnego wypuszcza?

Pozdrawiam

Gandalf de Grey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze czyli jednak rozmowy odnosza jakis skutek. w zeszlym roku spotykajac Pana JKM w Bielsku Bialej na szybko przedstawilem mu sytuacje jaka panuje w kraju odnosnie poszukiwan. Wowczas wydawalo mi sie, ze nic do niego niedotarlo, a tu prosze :) cos z tego jest :D.

pozdrawiam

kruku
www.poszukiwania.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, GŁOSUJCIE!! To jedyna sensowan partyja, wszystko co przepowiedział na początku lat '90 się sprawdziło. Program mają najlepszy ze wszystkich naszych partii, nie śmierdzi socjalem. Się rozpędziłem, miało nie być polityki ale namawiam, żeby jak najwięcej nas głosowało by UPR miał jakiś wynik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam serdecznie.
JKM od dawna prezentuje interesujące poglądy. Może dla niektórych zbyt skrajne jednak ja uważam, że to konkretny, kulturalny facet i przynajmniej od wielu lat mówi tak samo.
POPIERAM I UDAM SIĘ DO URNY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Te kolory 'partyjne' UPR i sam Korwin nie wzbudzały zaufania 'ludności' w czasach bieli, czerwieni, czerwieni i czerwieni a hasła wydawały się utopijne.

Ta partia 'wzięła na przetrzymanie' i oto po 15 latach ukrytej komuny, ludzie zaczynają dostrzegać jak realne mogą być jej postulaty.

Często jest to zwyczajna demagogia ale odsiana od plew może stanowić propozycje rozwiązania wielu kretynizmów, także w sprawie domowego ogródka i biegu z boratynką do najbliższego konswerwatora.

Nie ma wątpliwości ,że taki głos jest potrzeby w sejmie obok innej-już mieszającej-opalonej partii ludowej.
Gdyby tylko ta flaga była mniej ..'bojowo-nordycka(?)' i sam lider taki bardziej.. 'reprezentatywny'...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich wierzących,że coś może się tu jeszcze zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve 2A,

Dziekuje za ...inny glos. Ale czy masz moze wypowiedzi innych nie nordykow (?) i bardziej reprezentacyjnych (?) w naszej wspolnej poszukiwaczy kwestii? Prosze podaj - bo ja caly czas o to wszytskich prosze i poki co tylko zlapalem wypowiedz Kowrina Mikkego.
Wybacz - nie chce abys odebral zem zly, iz masz inny poglad ale ja naprawde chce poznac poglady innych w naszej wspolnej kwestii.

Pozdrawiam serdecznie

Gandalf de Grey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Korwin-Mikke nie skurwił się jak dotąd, bo nie był u władzy, gdyby tak się stało, szybko zmieni poglądy, będzie musiał pójśś na kompromisy, nie da się rządzić samodzielnie i tylko według własnych koncepcji. Nie bądźcie naiwni, myślicie, że zaraz ktoś zainteresuje się poszukiwaczami. Dla mnie Pan Mikke jest świetnym publicystą, dyskutantem, teoretykiem politycznym, ale nie zawodowym" politykiem lub dyplomatą. No i te karykaturalne muszki i kamizelki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve Danieloff,

Rowniez dziekuje za ... inny poglad.
No coz jedynie co moge odpowiedziec - to daj mu szanse a jak sie jak to nazywasz skurwi" - no to bedzie i z mojej listy skreslony. Ale jak naazie - jako jedyny zabral glos w naszej sprawie. Ale prosze nie odbieraj tego personalnie... moze ktos z innych partii czy liderow partii zabral glos w aszej" poszukiwaczy sprawie???

pozdrawiam serdecznie

Gandlaf de Grey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak leżymy na marginesie zainteresowań przedwyborczych wszelkiej maści kandydatów, za mała grupa docelowa (tak, dla polityków jesteśmy po prostu argetem", statystyką):-) Sorki za to mocniejsze" słowo, ale naprawdę nie ma teraz komu zaufać na naszej scenie politycznej. Chociaż, na marginesie, wolałbym Pana Mikke niż perspektywę czarnych rządów LPR i Wszechpolaków - chyba zrzeknę się wtedy obywatelstwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie