Jump to content

kuczor

Forum members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Szanowny kolego wm71. Żyjemy w kraju demokracji i masz do swojego zdania całkowite prawo. A jeżeli ty je masz, to inni też. Prawda? Niestety moje zdanie jest odmienne od twojego i uważam, że bandytami można było nazywać Ubecje, Milicje czy wojska KBW. Wypaczanie historii przez tych, których ja nazywam to bandyckie ścierwa z pod znaku sierpa i młota. Psychiczne Sprzedajne słabe istoty. Były to ciężkie czasy, zapewne ale film, jak można przeczytać na stronach internetowych nie będzie pokazywał politycznego aspekty ale właśnie rozterki młodych ludzi, którym przyszło się zetknąć z nową okupacją. Jeżeli dla ciebie ważniejsze jest utrwalanie władzy ludowej to trudno. Proponuję trochę pokory do obrazu, który jeszcze nie powstał. Bardzo proszę o przedstawienie dokumentów na których opierasz swoje wypowiedzi. Bo z całym szacunkiem, jakoś na twoim słowu pisanym nie mogę polegać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 2. Przeglądając teraz zdjęcia ze spektaklu przypomniałem sobie, co przykuło moją uwagę. Zarazem mam pytanie do twórców lub kolegów którzy brali udział w spektaklu. Dlaczego wybrano taką aktorkę, a nie inną bardziej podobną do faktycznej „INKI”? Ile trwał plan zdjęciowy, oraz montaż? Jeżeli coś wiecie to napiszcie, zarazem przepraszam za moje pytania - to takie moje zboczenie zawodowe.;)
 3. Brak słów, a tak chciałoby się tyle napisać. Drodzy państwo, osobiście cieszę się, że powstają tego rodzaju produkcje – kameralne i profesjonalne i aby jak najwięcej. Tego rodzaju widowiska plenerowe czy telewizyjno/teatralne najbardziej będą przekonywać do ludzkiej wyobraźni. Szczególnie okresu tak zapomnianego jak podziemie antykomunistyczne. Chylę czoła za wkład i przygotowanie TGRH. Wasza konsekwentność dała się odczuć. Tylko brać z was przykład. Wam się udało i udowodniliście, że nie jesteście tylko ”zgrają przebierańców”. Jeszcze raz gratuluję. Pozdrawiam Kuczor - W.G.H.Szaniec"
 4. Whatforze – zdjęcie, które dałeś na samym początku to nie jest kobieta tylko Tadeusz Rajszczak “Maszynka” z Bat. Miotła/od lewej w szaliku/. Zdjęcie zrobione po wyjściu z kanałów na ul. Warecką. Pan Tadeusz wtedy miał 15 lat. On sam się z tego śmieje, że mylą go z kobietą. :) pozdrawiam Kuczor
 5. Whatforze – zdjęcie, które dałeś na samym początku to nie jest kobieta tylko Tadeusz Rajszczak “Maszynka” z Bat. Miotła/od lewej w szaliku/. Zdjęcie zrobione po wyjściu z kanałów na ul. Warecką. Pan Tadeusz wtedy miał 15 lat. On sam się z tego śmieje, że mylą go z kobietą. :) pozdrawiam Kuczor
×
×
 • Create New...

Important Information