Skocz do zawartości

7TP - jeszcze jeden :-)


jotes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
cholerka. przewaliłem cała piwnicę gdzieś mam fragm. wspomnien o tym jak topili czołgi 7tp na wisle na brodach pod ryczywołem. ..... wrrr.
ale i tak te łachy na wiśle od strony ryczywołu do warki jak jest niski poziom wody i te wyspy są uważam warte przejścia z magnetometrem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Do jotes'a: niestety pomimo usilnych poszukiwań przez 2 lata nie udało nam się stwierdzić że zdjęcia przedstawiane nam jako e z pod Głowaczowa" są faktycznie zdjęciami czołgów o które chodzi, mamy podejrzenia ,ale pewności żadnej.

Pozdrowienia - Patron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Patron, okejos - b. ciekawe informacje o tym 7TP pod Głowaczowem. Będę niezmiernie zobowiązany za wszelkie dodatkowe dane, bo są b. ciekawe i niezbyt dokładnie pokrywają się z relacjami u Szubańskiego (że o Magnuskim nie wspomnę). Mam też fotkę 7TP zarytego w podmokłej łączce, ale z tego co Patron napisał to nie będzie Głowaczów (selekcja negatywna też dobra).

pozdrawiam,

Trufelhunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz się zarejestrować, a później zalogować.
2. Fotka nie może być większa niż 600x600 i nie cięższa niż 100 kilo.

3. Ew. na skróty możesz przesłać mi ją maile'em na: jotes25@op.pl , a ja tutaj wstawię.

Pzdr,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis mikry ten 7TP .. albo takie rosłe chłopy na nim stoją. Chociaż sądząc po śladach to lekko chyba ugrzązł był. Rzeka w tle .. wyszedł z przeprawy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie