Skocz do zawartości

Śmierć Jana Pawła II Allegro


altean

Rekomendowane odpowiedzi

Idiotyzm, z takiej sprawy robią sobie konkurs podpisów". Ciekawe do ilu cena dojdzie...?! CHORE!
Te wszystkie łańcuszki", aukcje robią ludzie jednakowej miary, szukający sensacji, rozgłosu.

Pozdrawiam ludzi szanujących zmarłych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w Hotelu. Wczoraj o godzinie 22.00 jak media zaczęły trąbić na każdym kanale o Wiadomości dekady dziewczyna siedząca w barze popja drinki leniwie patrząc wokoło i rozmawia z jakimś facetem. Na wielkiej - 50 calowej plaźmie widać smutek i żal, cała załoga hotelu zamurowana, kelnerki ze łzami w oczach chodzą między stolikami barman chlipie, recepcjoniści z podkrążonymi oczyma informują gości o tej sytuacji - ogólna trauma.
Wtem ta dziewczyna patrzy na mnie i odkładając piwo pyta :

- przepraszam pana - czy jest w hotelu sauna ? "

mózg mi się zlasował od razu.

Pozdrawiam - kocur !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci kocur biega? Nie kumasz że są ludzie niewierzący w tym kraju i tacy których to nie obchodzi? Odmawiasz im prawa do normalnego funkcjonowania? Dziewczyna nie była w kościele tylko w barze a bar jest od tego żeby pić drinki a nie modlić się tak jak to forum jest od poszukiwań a nie innych rzeczy..

Pozdrawiam

VW
PS. A chociaż fajna była ta laska?:)Sauna mmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Są chwile kiedy należy zachować powagę. Tutaj chodzi o jakąś przyzwoitość. Nie chodzi mi o to aby wstała i zaczęła się modlić albo zalewać łzami ale o pewnego rodzaju wyczucie sytuacji. Może Ty VanWordenie np. odbierasz telefon kiedy zadzwoni na pogrzebie i długo konferujesz zaśmiewając się do łez albo np kiedy kondukt pogrzebowy jedzie przez ulice miasta wyprzedzasz go trąbiąc i dlatego nie rozumiesz wymowy mojego postu ?

A co do tego, ze forum jest do poszukiwań to się zgadzam ale czy nie warto szukać prawdy o tym co jest w życiu ważne kolego ?

Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocurze miły zgadzam się z Tobą że jest czas na śmiech i jest czas na powagę ale nie porównuj proszę publicznego miejsca jakim jest bar hotelowy do pogrzebu (no chyba że to mordownia a nie bar:))... Co zresztą miała robić? Podkreślam że są ludzie dla których zgon papieża jest tożsamy ze zgonem polityka czy jakiejś postaci większego kalibru ale których to nic nie dotyczy i nie interesuje a którym nie pasuje całe zamieszanie dookoła tego tematu. Ponoć w ostatnich badaniach socjologicznych wyszło że jesteśmy najbardziej tolerancyjnym narodem w Europie więc nie krytykujmy tych którzy myślą inaczej..

Pozdrawiam

VW
PS. Ja się będę upierał że jednak powinieneś starać się ją nawrócić na właściwą drogę w tej saunie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszlo mnie co na moj temat rozpisujecie, i nie moglem tego zostawic bnez komentarza, gdyz osobom glupim trzeba wiele rzeczy tlumaczyc na czym rzeczy polegaja, i ktorzy nie potrafia sie domyslec ze ODWOLAM OFERTY, czytajac Wasze wypowiedzi strasznie sie zawiodlem na niekotrych co mysla ze Ja bedac katolikiem straam sie zarobic jakas kase nna takim nieszczesciu - az tak nisko nie upoadlem. Za to z Waszej strony to jest nie fair, mowic o kims najgorsze rzeczy nie znajac intencji ani zamiarow sprzedajacego (czytaj moich). Wydaje mi sie ze powinniscie zaczekac do konca aukcji i jesli Wasze podejrznia by sie potwierdzily ze nie odwolalaem ofert wtedy rozumie Wasze zachowanie i oburzenie, Sam bym sie dolaczyl do slow krytyki dla takiego jak to ktos napisal taboreta. Dlatego napisze Wam jasno ze: pod koniec aukcji odwolam oferty !!!!!, a jesli nie bede mial dostepu do komputera w danym czasie to od nikogo zadnej kasy nie przyjmy, a dodatkowo ja bede stratny na prowizji za wystawienie przedmiotu i na zaplacenie prowizji. Przepraszam za niekotre ostre slowa w tym poscie ale nie wytrzymalem. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest zlego w łancuszkach, powinnismy sie cieszyc ze jest jakas forma zjednoczenia pomiedzy mlodymi ludzmy, i jesli ktos przesle dalej taki lancuszek tzn ze chyba jest wierzacy i nie jest mu obojetne co sie wydarzylo (takie jest moje zdanie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja aukcja na allegro, majaca na celu zjednoczyc allegrowiczow sluzy temu samemu czemu jest poswiecona strona http://jp2candle.prv.pl/ i czy uwazacie ze czlowiek ktory stworzyl ta strone tez jest niewierzacym i taboretem?? bo przeciez tez robi sie kase na tym ze ktos wejdzie na strone - i jest kasa za klienta-internaute, zastanowcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro to dom aukcyjny i wystawianie tam naszych uczuc zwiazanych z osobistym dramatem kazdego z nas to jakas pomylka.
Takie odwolanie aukcji w ostatniej chwili to jak egzekucja naszych uczuc... brrr, dom aukcyjny to miejsce na handel a nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej intencji bylo zjednoczyc kolegow allegrowiczow w jednej idei, chcialem abysmy razem uczcili pamiec KArola Wojtyły, i jesli chodzi o mnie to jesli by niedaj Boze jeszcze raz sie taka rzecz wydarzyla to uczynil bym doklandnie to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie