Skocz do zawartości

C2P - szukaj wiatru...


jotes

Rekomendowane odpowiedzi

... w polu. W tym tygodniu zostało otwarte muzeum w stanie Indiana, które kupiło kolekcję z Belgii. Niestety nie ma ono w ekspozycji C2P z Arlon. Biorąc pewną poprawkę (Amerykanie ;-) ) jest możliwe, że informacja ta nie jest 100% wiarygodna. Ale niestety chyba jest.

Pzdr,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Do Auburn się na razie nie wybieram ;-). Kogo zaatakować na downunder"? Pewnie najlepiej też forum modelarzy? Może jest też jakaś dobra strona pasjonatów pancerki z Australii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jotes:
napisales, ze w Szwecji i Norwegii jeszcze mozna znalezc tankietki; czy mozesz podac blizsze namiary na te miejsca? Moze przy okazji adresy stron www? Z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga to pare miesiecy temu glosno bylo na forum Odkrywce na temat C2P znajdujacego sie w Polsce i obecnie poddawanego rekonstrukcji. Mialy byc zdjecia i jakies informacje a tu jak zwykle nic. To musi byc wielka tajemnica dostepna tylko dla wtajemniczonych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kodai:
powoli już mi się nudzi odmienianie tych wszystkich nazw miejscowości na literę A, w których kiedyś coś było i właściwie nie wiadomo co się z tym stało i snucie domysłow dlaczego tak, a nie inaczej. Dlatego dobrze byłoby, żeby raz na zawsze ktoś te sprawy wyjasnił. Kto? Za większością działań związanych z pozyskaniem" tych zabytków militarnych stoi pewna fundacja. Niech więc np. Odkrywca zrobi wywiad z jej prezesem i wszystko będzie jasne? Myślę, że zainteresuje to wielu czytelników. O co mi dokładnie chodzi napiszę w najbliższych dniach w osobnym wątku.

Pa,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie