Skocz do zawartości

Nowy film wojenny !!! ;)


mr2z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No jak to Vonadamskij ? Nie rozpoznałeś, że to jest sam Treat Williams?!! - ten co grał Bergera w fimie Formana pt. Włosy"? (Her")
Niby kino armatorskie, at u proszę - taką GWIAZDĘ se skompinowali w budżeće...

No właśnie Marekl, skąd można śćooo.. śćoo.ngnonć ten trajler Kubuśa? Z tego studnia.3d?

BARDZO ubolewam, ż śę nam p. Reżyser obraził.. :( i to wbrew wcześniejszym deklaracjom w temaće służby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jestem jestem, Zelig... nie martw się :) Widzę że świetnie się bawicie, więc co się będę wam wcinał. Z CZYM przede wszystkim.
Nie będę już nawet pisał o genezie powstawania tych filmideł, mimo że widzę że zupełnie mylnie je ze sobą łączycie, ale... bawcie się dalej. A ja tu ciągle jestem, jakby ktoś chciał jeszcze kiedyś powiedzieć coś w miarę sensownego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie śie-e martwiłem! No bo cały czas wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi!! Nie może być tak, że reżysar Dzieł, które są WYBITNE, reżysar Dzieł, które są przez przez wszystkich CHWALONE i mają już grono wiernych FANÓW wypina się do własnej publiczności i - jak mówi kolejna mądrość: puszcza kakę na własnej gałęzi!

Publiczność oczekuje i POTRZEBUJE! rozmowy z Twórcą! Potrzebuje klucza do zrozumienia utworu! A tutaj mamy ciągle taką sytuację, że co pochwała - to obraza, co szczery zachwyt - to przysrywka. Pochwała - przysrywka, zachwyt - obraza plus przysrywka i na dokładkę - drwina...

Ja jeszcze raz b. cierpliwie proszę reżysara Mroza o spuszczenie się z ciśnienia, wyjście z cienia i o nawiązanie WRESZCIE rzetelnego kontaktu z publicznością!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeligu, drogi Zeligu... wróć teraz na początek tego wątku i ładnie, po kolei, od góry do dołu poczytaj swoje posty. Znudziłeś się, prawda? No widzisz... Bardzo doceniam Twoje poczucie humoru, sam często lubię być zarozumiały, ale nie znasz jeszcze jednej mądrości: co za dużo to niezdrowo. Więc uszanuj proszę resztę forumowiczów, którzy w tym wątku WIELOKROTNIE poznali już Twoje zdanie na temat MÓJ i moich filmideł (tak, tak... nie potrafisz odseparować jednego od drugiego) i ustąp pola innym :) Dziękuję. Aha, i pozwól, że nie będę już z Tobą prowadził polemiki. Ja Twoje zdanie poznałem i bardzo je szanuję, ale - jak już nadmieniłem ustąp pola reszcie... I odróżnij proszę urazę od zwykłego znudzenia :)

jeszcze raz serdecznie pozdrawiam
mr2z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No itak, i teras wyszło Reżysara oblicze znudzone i o tonie protekcjonalnym, mistrzosko X-promieniami prześwietlające moje intencje. Ato ńeprawda znowu! :) A co gorsza znowu Reżysar wybrał drogę konfrontacji... :( zamiast rozmawiać o własnej kinematografii.

Jak na siebie, przy tak warzywniczej postawie pana Reż., to i tak wykazałem już dużo taktu i cierpliwości - to pewnie przez ten szacunek do artystów.. - no ale już chyba faktycznie - i to wielkiemi krokami - nadciąga pora na pomidora..

A właściwie, to chciałem tylko zapytać śę Vonadamskjiego - Ty też śę gniewasz? :) Za co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zeliga:
Niestety nie mam na stronie miejsca by wrzucic zwiastun Kubusia" do sieci - ma 30 MB, a na republice mam na cala strone 10 MB do dyspozycji. Ale jesli dasz namiar na jakis serwis, ktory oferuje 30 MB na wlasna strone (za darmo), to chetnie wrzuce:)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spakuj go (np. na dwa kawałki) rarem/zipem i wrzuć na cennenagrodywkwizie@gazeta.pl (l: cennenagrodywkwizie/p: ******) Kto będzie chciał to go sobie stamtąd ściągnie.

Vonadam: To super, że śę nie gniewasz tylko stwierdzasz fakty. :) (a muszę powiedzieć, że z tej strony to Ćę nie znałem)... No cusz, przecierz zawsze śę morzna pomylić, hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zeliga:
Zrobilem z filmu Windows-media-audio/videodatei. Jest gorszej jakosci ale ma 10 MB. Podeslac Ci poczta ? Na adres zelig@chello.pl ?
Napisz konstruktywna (he, he) krytyke. Ja sam juz teraz po 3 latach widze kupe bledow, ale za dodatkowe uwagi bede wdzieczny:)
Jak ktos jeszcze chce, to niech napisze na jaki mai wyslac.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wracając do tematu: czy wrocławska ekipa zamierza realizować nowy film? Zima już się kończy, a macie sporo zimowych rekwizytów - widziałem Wasze Ardeny" :)
Można ogłosić konkurs na scenariusz. Najlepszy wejdzie do produkcji. I co Wy NATO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whatfor, wszystko można. Nie wiem tylko jak z czasem. Ja teraz zap... pracuję na dwie zmiany, chłopakom też ciężko pogodzić pracę ze studiami. Co do rekwizytów, to ostatnimi czasy dość dużo się pozmieniało i dysponujemy kilkoma w pełni kompletnymi kopiami mundurów i nieco profesjonalniejszym wyposażeniem :), a to co jest na stronach to - jakby to ująć - dawne dzieje :) Herbstnebel powstał ponad rok temu, Snajper z którego mamy z chłopakami niezły ubaw do dzisiaj ma już prawie trzy lata, nawet HQ już zaczyna być leciwy. Dawno nic nie kręciliśmy, ale gromadzenie fantów ciągle trwa. To samo ze sprzętem audiowizualnym i wiedzą techniczną. Po prostu troszkę się pozmieniało. Być może kiedyś zrobimy coś, co przynajmniej będzie się lekko ocierało o w miarę strawny film wojenny :) Co do scenariusza to bardzo chętnie. W sumie wymyslanie historyjek to dla niektórych najprostsza i najprzyjemniejsza strona tego wszystkiego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr2z...
No tak, miałem głowę pełną pomysłów, a tu się z nienacka" okazuje, że Studio [Bocian, to jest miejsce na reklamę] nie istnieje...
Szkoda... Jest sporo pomysłów :) Nawet wymyśliłem jak obejść dialogi" - Wasz słaby punkt :)
No, ale jak nie - to nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whatfor to nie tak! :) Napisałem jedynie, że obecnie nic nie kręcimy i nawet na piwie sie nie spotykamy, bo siakoś wszyscy wielce zajęci. Ale studio istnieje :) I nie wiem na ten przykład, czy jak coś się któremuś z nas urodzi, to w każdej chwili może zarządać pospolitego ruszenia i zwołać ekipe. A pomysły zawsze są cenne, więc jeśli dysponujesz takowymi to dziel się. Zwłaszcza że jeszcze tak wiele pozostało do zrobienia i do wymyślenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Patrzę na te posty i ręce mi opadają jak czytam co wypisuje zelig" - Ty się chyba naprawdę nudzisz i najlepiej czujesz się w roli mega krytyka" okazując swą mądrość z za klawiatury - w swoich wypowiedziach kozaczysz wymyślając co raz to nowsze (pewnie uważasz, że bardzo śmieszne) texty, często używając pisowni podobnej to tej z czatów (swoją drogą na poziomie...).Jeśli nie potrafisz wypowiedzieć się w miarę w ormalny" sposób, to proponuje udzielać się na jakimś forum np. o tematyce gry Simsy" tam wszyscy piszą podobnie i będziesz się czuł jak pączek w maśle.
Z całym szacunkiem pozdrawiam
MTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr2z - do kompresji filmu użyj w VirtualDub" filtra do likwidowania przeplotu Smart deinterlace" najlepiej wersji 2.7 lub nowszej efekt naprawde daje b.dobry - w razie pytań pisz na priva.
Pozdrawiam MTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Prosty Użytkownik ma jakiś problem z Zeligiem, to niech napisze do niego prywatnie, a nie popisuje się tym problemem na forum.

Jeśli jednak Prostemu bardzo zależy na dyskusji o tym co mu opada gdy czyta wypociny Zeliga, to niech założy nowy wątek, dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie