Skocz do zawartości

Uważacie się za tych #8222;lepszych#8221; Polaków ?


U96

Rekomendowane odpowiedzi

???????????????????????????????????????????????????????????

Bardzo Szanownych Panów przepraszam, ale czemu ma służyć ten wątek? Na razie jeden cel mi przychodzi do głowy - takie podpuszczenie Panzergrenadiera", żeby już nikt nie miał cienia wątpliwości, że udział niemieckich GRH w Glinniku nie jest wskazany.

Jakieś inne pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oprócz admina lub moderatora(o ile ma takie prawo)nikt nie może nikogo z forum wyrzucic i nie o to tu chodzi.
Każdy jest swiadomy tego co pisze i bierze odpowiedzialność za swoje słowa.A zatem zrobić sobie niedobrze" może tylko autor swoich wypowiedzi.
pozdrawiam
Monti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian!
Ty widzisz i nie grzmisz! Przecież tu się gówniażeria piórnikami naparza, że aż kredki świecowe się walają. Zamknij ten wątek.
Jak chcecie się wyzywać, to są inne fora do tego! To forum jest dla poszukiwaczy (niedalej jak wczoraj rano rozmawialiśmy z Maciejem G. na ten temat)!

Przepraszam, ale nie wytrzymałem!

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie comet.pl" zanim coś się łaskawie skrytykuje trzeba najpierw przeczytać czyjąś wypowiedź ze zrozumieniem. Trudne to ale możliwe. Pisałem w jednym z poprzednich postów cytuję Co innego jeżeli był by Polakiem który z WŁASNEJ WOLI wstąpił do WH". Według pana nie wiedziałem że do wehrmahtu brano przumusowo a z własnej woli napisałem sobie dla żartów. Dlatego oczywiście trzeba to było niedoukowi wytłumaczyć. Odpowiadając na pytanie skąd się wziełem i czy mam rodzinę łaskawie odpowiadam. Owszem mam rodzinę z Małopolski i Podlasia. Co do Sucharskiego to nawet się pytać nie muszę. Nie więcej niż 2 kolegów pewnie go zna. A dodam jeszcze że major Sucharski nie zasłużył się w obronie Westerplatte. Chwała prawdziwemu dowódcy kapitanowi Dąbrowskiemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darda, Bocian1 - niepodejzewajcie mnie o prowokacje, panzer sam sie oto prosil a ostatnie wypowiedzi byly kropla ktora przelala czare"
Monti - dziekuje za Twoje wypowiedzi, jak widzisz admin reaguje tylko na watki o WRC i dyskusje o kawalku radia (watek coraz krotszy)
Mariusz - tylko jak powiedziales gowniarz" niezareaguje na takie teksty jakie wypisywal w/w, nieprawda?
Pozdrawiam
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-po prostu witki opadaja, dyskusja jest bezprzedmiotowa.Nie gorszych i lepszych Polaków, są ewentualnie wszechpolacy,ale jako będący objęci chorobą psychiczną nie liczą się.Albo jest sie polakiem albo sie nie jest,a poglądy ludzi którzy tu dyskutują to zupełnie inna para walonek .
Więc jeszcze raz panowie, troche obiektywizmu i bezstronności.
Darda- jakoś nie zauważyłem żeby ktoś tu chciał specjalnie podpuścic panzergrenadiera i rzucic cien na GRH/Glinnik. GRH sobie a poglady panzera sobie, z którymi sie po prostu NIE ZGADZAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jaca2003 ma dużo racji. A odnośnie forum sprzed kilku nawet miesięcy - było to całkiem inne forum. Byli tu ludzie, którzy coś mieli do powiedzenia i popierali to faktami. Teraz jest wielu, którzy gotowi są drzeć koty o byle co.Tematy są bzdurne, a zakładane są chyba tylko po to, by podwyższyć liczbę przy nicku.Pyskówki są na każdym kroku, a jak ktoś o coś pyta i nie otrzymuje odpowiedzi, zaraz lecą wyzwiska (trafiłem na taki wątek). Niedługo na identyfikacji wystawiane będą gwoździe z pytaniem, co to jest?

coraz żadziej mam ochotę tu zaglądać, jak pomyślę, co mnie tu czeka.
pozdr. w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby było jasne - większość wypowiedzi Panzergrenadiera" wywołuje u mnie mieszane uczucia - od rozbawieniania po, najdelikatniej rzecz nazywając, irytację. Też czasem nie wytrzymuję, nie widzę jednak powodu, by to skądinąd bardzo wartościowe forum zmieniać w magiel. W pełni popieram apel Mariusza do Bociana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie wypowiedzi a w szczególności panom którzy chcieli mnie zrozumieć lub przekonać używając solidnych argumentów (chylę czoła przed panem Jaca 2003 i pozostałym ).
Dobrze znać wasze zdanie na ten temat ale chyba przerasta NAS w swej złożoności co wiąże się z ekstremalnym przejawem naszych przywar narodowych : pieniactwo itp. i tym samym:
PROSZĘ ADMINISTRATORA O USUNIĘCIE TEMATU
Z góry dziękuję.
Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się z Kolegami nie zgodze aby wątek usunac.Jest on najlepszym miernikiem naszego patriotyzmu.Każdy kto tu pisze przedstawia się w sposób jasny i czytelny.Dzieki takim dyskusjom można stwierdzić Kto co sobą reprezentuje.Nie mam zamiaru nikogo po jego wypowiedziach oceniac.Każdy wpisując swoje przemyślenia ocenił sie sam.Po prostu dzieki takim wątkom wiadomo jakie i przez kogo tematy omijać aby nie dostac Szamotania pępka" bądż Kurwicy serca"
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Nie usuwajmy wątku. Niechaj pozostanie.
a co do rekonstrukcji historycznej: Byłem kolejny rok na pewnym zlocie pojazdów militarnych, gdzie były takowe grupy. Wystąpiłem" w radzieckim oficerskim mundurze. mijało mnie dwóch polskich rekonstruktorów WH, którzy powiedzieli: czy to gówno z nieba leci? nie to idą Sowieci". Od tej pory na zlotach jeżeli jestem, to właśnie na przekór tym frajerom - w radzieckim mundurze.
pozdr. dla normalnych i tolerancyjnych ludzi.
PS. Szczególne pozdrowienia dla Jaca2003. Panem, zgodnie z życzeniem - możesz nie być, ale dla nas to jesteś spoko gość.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko jedno zdanko, wczesniej wspominalem ze wielu szanowanych przeze mnie osob przestalo pisac na forum. jak na ironie losu jest nim miedzy innymi wymieniany wczesniej duncam". w mysl zasady nieobecni nie maja racji w takim wypadku musze go bronic. choc wiele razy sie z nim nie zgadzam i prowadzilem dyskusje, zawsze byla na poziomie i bez agresji. mowiac szczerze jest to juz rzadkosc na forum. takze szacuneczek i radze brac przyklad.

p.s. co do jego polskosci" nie bede sie wypowiadac, ale wiedza historyczna bez zarzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ogólna frustracja i nerwy ,to przez ten śnieg na dworze.
Ale już niedługo śniegi odpuszczą,wykrywki pójdą w ruch i
napewno zaczną się nowe ciekawe tematy,a skończy się bicie piany.
Wg mnie pzgren to przypadek beznadziejny(nawet wiosna go nie wyleczy).Jego teksty są żenujące i irytujace.Ktoś tam pisał,że jest on prowokowany, ja uważam ,że jest odwrotnie.Gościu ma sposób na życie,napewno każdy go zauważy.A tekst o komorach gazowych był szczytem i nawet nie wymaga komentaża.Chłopaku ty masz robaki w głowie i jesteś niebezpieczny.
Zobaczcie jak wiele różnych wątków jest sprowadzanych przez
prowokowanego" do jednego tematu.
Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pracy i widzę bałagan i to przykry bałagan.

Jest mi przykro że zostały poruszone tematy których czasami poruszać nie wolno ze względu na pamięć o wojnie.

Wątek zostaje zablokowany. Osoby który przekroczyły pewne granice mam nadzieję że już tu nie wrócą.

Sami tworzymy to forum więc póżniejsze argumenty że forum schodzi na psy będę po prostu ignornował bo każdy ma to co chciał.

Dziękuje za uwagę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów - muszę się troszkę w to wmieszać ale tylko z jednego powodu:
jaca2003 - pierwszy raz się z tobą zgadzam !!!!
(sam sobie nie wierzę)
i ten mój post wcale nie jest po to żeby się z kimś kłucić czy na kimś wieszać psy - może być początkiem zakopania topora wojennego.
Pytanie do forumowiczów?
1. służe ojczyźnie 10 lat.
2. jestem krzyżakiem"
3. a że zbieram niemczyznę i podoba mi się była armia niemiecka to czy ja jestem patriota czy nie?
jaca2003 daję ci pierszeństwo do wypowiedzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh.....


Może byście dali spokuj Panzergrenadierowi, jeśli się ktoś nie zgadza z jego poglądami to może jego postów nie czytać lub w normalny sposób napisać że się z nim nie zgadza a nie odrazu mieszać go z błotem.
Ja jestem osobą mocno tolerancyjną, z reguły spokojną choć też potrafi mnie ponieść, uważam że karzdy ma prawo mieć swoje poglądy na dany temat. Jeśli ktoś będzie chciał go usunąć to osobiście zareaguje

ps Usówać powinno się tych wszystkich zadymiarzy, pieniaczy pseudo historyków, i inne śmieci dla których istnieje tylko jedna słuszność - ich słuszność i żadna inna a karzdy według nich powinien się podporządkować

Romel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bociana - myślę że ten wątek nie powinien być zablokowany, jest nawet ciekawy, widać z kim ma się do czynienia a ja jestem przykładem tego , może dzięki temu tematowi pogodzę się z panem jaca2003. mamy demokracje i ciekawą historię tą starą i tą najnowszą, nawet nasza szlachta była do bitki pierwsza takie są nasze korzenie a tego nie zmienimy, tutaj jesteśmy anonimowi bardziej lub mniej, czasem nas poniesie jak szlachciure na zajeździe, jedni historie znają mniej a drudzy lepiej, prawda kiedyś było więcej wątków ciekawszych ale czasy się zmieniają więcej młodzieży siedzi przed monitorem - tych kopiących w ziemi i bibliotece, może nie często udzielam się natym forum, ale często czytam i dużo ludzi nie zalogowanych też tu zagląda, poprostu musimy starać się być bardziej kulturalni, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack 18 powtazam co pisałem wcześniej na Pana trzeba miec wyglad i pochodzenie.ja tego nie mam wiec pisz po prostu Jaca.ciesze sie ze wreszcie mnie doceniłeś.Po prostu do każdego tematu trzeba podchodzić spokojnie i bez emocji co staram sie czynić(no cóż ja tez nie jeste święty i czasem ciśnienia nie trzymam).A co do tego tematu to powtażam Każdy Sobie rzepke skrobie.to co tu zostało napisane daje najlepsze świadectwo o piszącym.jesli ktos chciał uchodzic za tego jednego sprawiedliwego a Tu się nie sprawdził to jego problem.Wyrzucać?Blokowac?Po co sa metody na ominiecie.I chyba nie o to chodzi aby pchać się tu tulnumi drzwiami czy podkopem.Po prostu Ja mam zamiar co niektóre tematy założone przez co niektórych ludzi omijac.I chyba to jest metoda.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie