Skocz do zawartości

PZInz 202 i 222


cieciwa

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze jestem z natury zwierz ciekawski zabralem sie za przekopywanie zasobow sieciowych w poszukiwaniu informacji o tych dwu pojazdach.
Niestety za wiele nie znalazlem.
Wiec zwracam sie z prosba do szanownego grona - Moze ktos z Was ma jakies ciekawe fotografie tych pojazdow ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dokladnie to.
Zreszta te same zdjecia sa publikowane prawie wszedzie, innych jakos nie uswiadczy.
A mnie interesuja wszystkie.

Zwlaszcza PZInż 202 - bo z niego jest dostepny raptem rysunek boczny i kilka (3 bodajze) zdjecia.

Do PZInż 222 jest troszke wiecej zdjec i jest planik w 3-ch rzutach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

202 - mam dwa zdjecia, kojarzy mi sie slabo trzecie, ale nie moge go znalezc i moze sie myle. Rysunek boczny zrobil kiedys Leszek Komuda.
222 - trzy zdjecia z pewnoscia, bo mam, rysunek barwny w trzech rzutach i jeszcze conieco, ale teraz tylko dla zaostrzenia apetytu,ale, prosze Cieciwy, zmolestowac tym razem sie nie dam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki by nie byl program obslugujacy skaner - musi miec funkcje eksportu. Kaz mu eksportowac plik chocby na pulpit, on cie wtedy zapyta o rozdzielczosc i rozmiar. Jak to bylo w MT", to przy 96DPI powinien zmiescic sie w Bocianowym formacie. Jak to bedzie eksport JPG to zapyta cie tez o kompresje. Nie sadze, zeby trzeba bylo przekroczyc jakies 20 i wtedy zmiescisz sie w Bocianowej objetosci.
ps. ykanie" na tym forum jest chyba przyjeta norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz zeskanuj w szarosci na 300-400DPI z odrastrowaniem, zapisz najlepiej jako TIFF z kompresja LZW i uprzejmie prosze mailem, bo to zdjecie mi umknelo. Jak bedziesz musial jako JPG to daj kompresji aby troszke, ot, zeby wyszlo z 600 kilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie