Skocz do zawartości

Gustaw Jeleń a my


2A

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Telewizja Polska nie zamierza emitować w najbliższych miesiącach seriali zakłamujących naszą przeszłość historyczną
mój dopisek:
bolek i lolek - won
koziołek matołek - won

a w ogóle to który film NIE zakłamuje naszej przeszłości?
każdy jest autorskim przedstawieniem pisarza, scenarzysty, reżysera...
Ogniem i mieczem - won
Pan Wołodyjowski - won
Krzyżacy - won
Potop - też won...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych wszystkich plag- kartofli, pośledniego drobiu, buraka, frankensteina i zero doszła cenzura.

Wnoszę o azyl polityczny i zamierzam zostać emigracyjnym opozycjionistą. Nie zamierzam rzartować. To co się dzieje z moim krajem... oni zaaz będą jak Czerwoni Khmerzy.

Pies z nimi tańcował.

Szarik do nogi, ukłoń się państwu. Wychodzimy bo zgłupiejesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News w sprawie pancernych:

http://wiadomosci.onet.pl/1352600,327,item.html

Tylko uważać trzeba jak się czyta, bo na początku mamy udawaną troskę o Janka i Szarika. Istota newsa jest na końcu tekstu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry napisałem o dwóch takich co ukradli księżyc - też won"
Jest godzina 21:17
Teraz napiszę DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC - WON
Co ONI ROBIĄ Z TYM KRAJEM ?
Zachowują sie jak w swoim kurniku
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludze są chorzy ,z nienowiści do komuny i powinni się leczyć.Lubię Czterech Pancernych".Nienawidzę cenzury i ludzi,co ją wprowadzają.To było do przewidzenia,wiadomo,kto teraz rządzi w TVP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie dlaczego do tej pory IPN nie zajął się agenturalna przeszłością Jana K. Gustawa J. Tomasza Cz. i Franciszka W. że o Janku S. nie wspomnę?Przecież ci 4 pierwsi na bank współpracowali z TW Grigorijem S. z Gruzji i Olgierdem J. z ZSRR oraz utrzymywali bliższe lub dalsze stosunki z Marusią)nazwisko nie ustalone.Mało tego Jan K.(zresztą syn przedwojennego reakcyjnego oficera sanacyjnej armii)wprowadził żeczoną Marusie(nazwisko nieustalone)do społeczeństwa polskiego.
Może warto pójśc tym tropem....
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko...

A czy za posiadanie w domowym archiwum odcinków Czterech pancernych i psa, Stawki większej niż życie, czy (o zgrozo!) 07 zgłoś się przewidziano jakieś represje?

Stosy już ułożono... Płyty płoną mocniej niż książki...

W razie czego zapraszam na podziemne seanse :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!
Wieć czekają nas nowe kultowe wersje bajek na których wychowaliśmyśie np:

Reksio wzorowy wszechpolak"

Przygody Baltazara Gąbki czyli kto wypił mszalne wino"

Bolek i Lolek zakladają normalną rodzinę"

Przecież jest to powielanie błędow poprzedniej władzy tez wprowadzali swoie bajki i filmy by od małego krztałtować ducha socjalizmu wszystko co przedwojenne bylo Sii"
Jeżeli będzie sie brać przyklad z takich wzorow to gratuluje. Grozi to conajmniej wojną pokloleń. Gdzie to wnuk powie dziadkowi ty komuchu
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam odcinki 4 PANCERNYCH I PSA kiedy chce se poprawic nastrój oglądam je na kąpie.Zapobiegawczo pokopiowałem se je z dysku na płytki w razie co by mi się usuneły lub ktoż dokonał sabotażu.Moimi ulubionymi odcinkami są te co nasi NIEUSTRZASZENI PANCERNI wjechali w stóg siana po ucieczce z jakiegoś poligonu niemieckiego.I zdobywają mały fort z tamą.Co tam się działo.Szerogowiec Czereśniak jadł kwaśne cukierki żeby oczy do ciemności przezwyczaic przed misją.No i te długie czerwone serie z RKM-u.Tajemny znak do otwarcia tamy super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać odcinek Stawki..." dotyczący prof. Porschatta gdzie Hans wysadza tajną fabrykę. :)
Powiem wam że trzymali się szczegółów. Na jednym z ujęć widać było numer DER SIGNAL z Adolfem Gallandem na okładce, a w ośrodku szkolnym Abwehry instrukcję i przekrój Glassmine :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie