Skocz do zawartości

Gustaw Jeleń a my


2A

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam że to brytyjski Lanchester Mk.1 . Maskuje go ta nakładka na komorze. Czyżby modyfikacja na potrzeby filmu?
Wyraźnie widoczny jest przełącznik rodzaju ognia (przed kabłąkiem osłony spustu)którego Mk.1* już nie posiadał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nóż to polski wz. 56 - klasyka .Osobiście to go do kolekcji poszukuję a wartość użytkowa pozostawia dużo do życzenia. Drugi raz nóż pojawia się jak Jeleń broni się przed niemieckim skoczkiem. A co powiecie o gościach z AK 47 w czasie zdjęć walk w mieście nie pamiętam, w którym odcinku. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż to polski wz. 56 - klasyka .Osobiście to go do kolekcji poszukuję a wartość użytkowa pozostawia dużo do życzenia. Drugi raz nóż pojawia się jak Jeleń broni się przed niemieckim skoczkiem. A co powiecie o gościach z AK 47 w czasie zdjęć walk w mieście nie pamiętam, w którym odcinku. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Wiedza niemożliwa, olbrzymie gratulacje i ukłony dla Wszystkich !Dowiedziałem się o maszynce do mięsa czym naprawdę była (zawsze fascynowało mnie to sitko kiedy pancerni pojawiali się na ekranie telewizora Ametyst). Jednocześnie pozwolę sobie poprosić o weryfikację napisu na klamrze spadochronowej wywatowanego Japończyka. Czy jest oryginalna i co jest tam napisane. Przewiduję nagrody :)
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanko-w odcinku z bitwą pod Studziankami 4 pancerni znależli pasiekę-i nie mieli w co wlać miodu-ale-Tam na przedpolu stoi niemiecki transporter-w nim ja widział beczki"kto pamięta ten odcinek-czy dobrze mi się kojarzy że ten transporter był amerykański?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje jeszcze jeden odcinek w którym ktoś z bohaterów łazi po na wpół zatopionym w bagnie Tygrysie.I ciekaw jestem komu z ekipy chciało się przerabiać w tamtych czasach T34 na niemca wieźć go na plan i grzebać się w bagnie żeby go utopić?....I ciekawe gdzie jest to bagienko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie