Skocz do zawartości

Waffen SS elita wojsk III Rzeszy czy nie ??


duszan

Rekomendowane odpowiedzi

No i widzę w poscie zapanowała cisza...

Kolego Bocian ja wiem ze dyskusje z adminami są niebezpieczne ale mimo wszystko. Wiem że moje wypowiedzi sie radykalizuja ale non possumus. Spytam wprost: czy cześć moich adwersarzy jest umysowo ograniczona? Tych samych argumentów w dyskusjach uzywam np. na cafe Allegro i jakos nigdy nie zostałem oskarżony o gloryfikacje faszyzmu. A bywały tam dyskusje znacznie ostrzejsze niż teraz. Do niektorych nie wystarczy podać argumentów wraz ze źrodlami. Dla nich to jest i tak gloryfikacja. Niektorzy dyskutanci to już zawodowi łowcy fasyzmu" którzy niepytani potrafią ni z gruszki ni z pietruszki w niektórych postach napisać o SS i patologiach dziejowych (prawda kolego d007?). Czy cala ich siła przebicia ma polegać na szufladkowaniu wypowiedzi i oskarzaniu ich autorów jeśli ci mają odmiene od nich poglady na pewne kwestie? Uważam ze lepiej jest powiedzieć kilka mocnych szczerych słow niż fałszywie krążyć wokól kogoś i woalować swoje zdanie w pięknych acz złośliwych słówkach. Zastanawiam sie tylko po co jest czasami dyskusja jak nie można wypowiedzieć wlasnego zdania. Jeśli wszyscy by się ze sobą zgadzali to takie dyskusje i forum by było niepotrzebne. Na koniec przypomnę tylko że juz kiedys jednego z oskarżycieli prosilem o wskazanie moich postów w których pochwalam dzialanie jednostek skazanych prawomocnymi wyrokami za zbrodnie przeciwko udzkości. Do dziś się tego nie doczekałem. A oskarżenia padały dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dwie krótkie refleksjie na temat:
1.Pytanie źle postawione ponieważ były to jednostki zbyt niejednorodne, zbyt różniące się między sobą. Należałoby tą kwestię rospatrywać w odniesieniu do konkretnych np. dywizji, a w niektórych przypadkach do konkretnych operacji.
2.Z Waffen SS jest w wielu przypadkach mniej więcej tak jak z jednym z jej członków czyli Otto Skorzennym. Przerost reklamy nad faktami.
Ironrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Naruszyłem świętość wszystkich fanatycznych zwolenników dokonań Otta poddając w wątpliwość jego mit, a tu jeszcze ktoś wyjeżdża z czymś takim. Krecio jeśli twoja wypowiedź była skierowana w moją stronę (nie bardzo widzę innej możliwości) to lepiej przeczytaj mój post jeszcze raz i postaraj się zrozumieć co tam jest napisane, a dopiero potem komentuj.
Ironrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bocian ja wiem ze dyskusje z adminami są niebezpieczne ale mimo wszystko...

W tej kwestii nie ma dyskusji. Ewentualne zażalenia można składać bezpośrednio w redakcji.


Uważam ze lepiej jest powiedzieć kilka mocnych szczerych słow...


Mylisz się. Korzystasz z czyjejś uprzejmości, jesteś użytkownikiem więc oczekuje podporządkowania się regulaminowi i moim decyzjom.

Masz czerwoną kartkę za całokształt. Wystarczy mi lektura Twoich postów.

Jednocześnie żółte kartki dla mike110 i krecia za zbędne prowokacje.

Kolejny etap to wykorzystanie wszelkich mi dostępnych środków aby zablokować Wam korzystanie z serwisu.

Koniec dyskusji i tego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie