Skocz do zawartości

de Dion Bouton


JoncaA

Rekomendowane odpowiedzi

1.Zamiatarka - ja bym obstawial Saurera. Jest jakies podobienstwo do Saurerow strazy pozarnej (szczegolnie ten wygiety zderzak, ktory w sam. gasniczych obejmowal pompe), ale bylby to Saurer ze zmianami w zawieszeniu - rama uniesiona wyzej, dzieki czemu miesci sie pod samochodem szczotka. Ale czort wie..
2. Zdjecia samochodow pyszne. Czy masz je coe" w lepszej rozdzielczosci? Gdyby tak, to bardzo bym je chcial od ciebie wyludzic! Liczac od gory - pożądam Packardow 2,4,5 i 6. Co jest na 7 nie mam pewnosci. To moze byc ktorys z samochodow niemieckich, moze Benz-Marienfelde, ale glowy bym nie dal. Orly i szachownice chetnie malowano w eskadrach poznanskich - to by byla kolejna przeslanka za iemieckoscia " samochodu...Ale coby to nie bylo - tez bym chcial miec.Nie mam oczywiscie nic przeciwko podrzuceniu ci tego, co ciebie interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Cóż, przykro mi ale... temamt jest trochę na peryferiach moich zainteresowań, więc tylko tak od przypadku do przypadku, jak co się trafi... bez specjalnej dbałości o jakość.

Znalazłem jescze takie coś - to chyba Fiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie