Skocz do zawartości

Call of duty: United offensive


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos garl juz w ta gierke?? Bo ja od dwoch dni zabijam nazistow jak trzeba :)
ale utknalem na jednej misji radzieckiej. siedze w budynku mam lornetke i mam znalezc koordynaty. tylko nie wiem czego. gosci z MG? nic to nie daje...
moze ktos juz przez to przebrnal?

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bryndza. Przejscie na najtrudniejszym poziomie to 1 dzien :( Kiepskie misje( najgorsza w B17 jak bym chcial cos takiego to bym odpalil sobie symulator B17 a tutaj trzeba zestrzelic ok30 Me109:D ). Poprawilo sie w sumie tylko uzbrojenie o wrescie pojawily sie rkm (mg34,DP 28)ale u ruskich w ostatniej misji gdzie sa zupelnie zbedne. Bron samopowtarzalna (G43,Svt40) Ruscy wreszcie maja swoj pistolet (TT) a co domiotacza plomieni to nigdzie nieudalo mi sie go podniesc.
Spodziewalem sie czegos lepszego i szczerze gra mnie zawiodla (jedynie obrona lasu w pierwszej misji jest ok)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktor chce sobie postrzelac wszystkimi rodzajami broni od pierwszego etapu to:

W we wlasciwosciach ikonki skrótu do gry ustawic:
D:\Call of Duty\CoDSP.exe" +set thereisacow 1337 +set developer 1 +set sv_cheats 1 +set monkeytoy 0

a potem podczas gry wcisnac tylde: ~" i wpisac: give all
;)

Ale tak na prawde to polecam CODUO multiplayer :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy nie ma orginala chwilowo i bardzooooo chciałbym zagrać, wersja singlowa jest łatwa a przez neta zapowiada się fajnie szczegulnie że podobają mi się tryby broni;)
Jak wpisac ip ?
Da rady tylko z programem ?
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Idziesz prawą stroną drogi prowadzącej wzdłuż okopu (zresztą, gdy ruszysz się na skrzyżowanie, to reszta GI powinna tam pobiec). Gdy się zatrzymają i polecą rozkazy, zajmujesz jakieś przytulne stanowisko za głazami - zaraz nadjadą ciężarówki, które ostrzeliwujecie, a za nimi czołg. Musisz znaleźć bazookę (o ile pamiętam upuszcza ją trafiony strzelec) i skasować czołg, potem wracacie na skrzyżowanie, a tam już czekają shermany.

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat. Czy misja na dworcu - tam gdzie ostrzeliwało się transportery i Ju-87 - była to ostatnia scena z demo, nie jest ostatnią w oryginale? Mówię oczywiście o dodatku UO? Jak do tego miejsca nie było nic nowego,a przecież miało być wiecej misji w oryginalnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że piracka gra niczym w treści nie rozni się od oryginału? Czyli ilość misji jest taka sama? Chodzi mi o całosc gry nie tylko radzieckie. Nie zauważyłem by coś przybyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie