Skocz do zawartości

ostatnie wypady


HARRY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
do bodryla i chińczyka......

nie zadobrze wam tam na DM...hehehhehe
ja byłem ostatnio i zwątpiłem....
co do kanału to fanty szły wtylko z przodu.....

mam wrażenie że teren ten jest przeznaczony pod jakąś inwestycję.......

może jakiś wspólny wypad .....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta najwieksza skrzynia jest chyba na luski z ladunkami miotajacymi do pociskow ppanc (choc zapalnik mi tu nie pasuje wiec moge sie mylic co do rodzaju pociskow) do ciezkiej polowej haubicy wz 18. Kosz wilklinowy na pociski odlamkowe (pewnie 3 szt.)75mm uzbrojone w zapalnik AZ23 nA do haubicy 18. Dluga skrzynka nie wiem na co, ale cos do lekkiej polowej haubicy wz. 16M lub 18M. Zreszta od skrotow sa na forum specjalisci wiec niech oni sie wypowiedza. Sam bardzo chetnie sie dowiem w szczegolach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
hehe piszesz że tylko szpadel i monotonna robota......czyli wpakowaliscie sie na głebokośc????
Używacie wykrywki czy na oko,może sito????
Fakt z wierzczu wszystko już zabrane i to dawnnnnoooo.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajemnicą jest objęty najlepszy fant czy głębokosc jesli chodzi o to 2 to jak dlamnie żadna tajemnica,jakiś rok temu kopalismy obóz w okolicy szczecina i najlepsze fanty były na samym dnie cos ok 1 m.ahahhhhh
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dziś mie próżnowalim. Wlaśnie zakończyłem czyszczenie tego, co dziś znaleźlim, oczywiście tylko mosiądze, reszta czeka na swoją kolej. Większość mauserków z lat 1935-1940, mosinki 1939, francuz z 1936 i cała reszta. 2 blaszki, jedna bita :
Kr.Bkl.A.Stettin
15
Może nam go ktoś rozszyfrować??, nam jakoś nie idzie...
Kilka zapalniczków DZ -15..., około 20!Do tego garść guziczków z cyferkami, niestety już w domu, więc nie ma ich na skanie.
:):) PozdR. wons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie