Skocz do zawartości
  • 0

kurtak mundurowa, czyja?


kommark

Pytanie

znalazłem trzy komplety ze spodniami na strychu kamienicy we wrocławiu , spodnie niestety dokładnie zjedzone przez mole i myszy , kurtki jak widac. Nie mam pojecia co to za kurtki, brak guzików, pod szyja zapinane na haftki, brak zewnetrznych kieszeni i sladów po nich, prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.germanmilitaria.com/WaffenSS/08PolizeiCloth.html (w połowie strony mniej więcej)
No, ale niewykluczone, że strażak, który to nosił, bardzo chciał należeć do SS :) A może należał, tylko go wywalili..? A może te pozostałe mundury należą do jego braci - także strażaków..? I wszyscy oni zginęli podczas tej samej kampanii pożarniczej.. w ten okrutny czas - czas pożogi..

Tyle pytań się jawi, soł meny pytań...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem trzy komplety ze spodniami na strychu kamienicy we wrocławiu , spodnie niestety dokładnie zjedzone przez mole i myszy , kurtki jak widac. Nie mam pojecia co to za kurtki, brak guzików, pod szyja zapinane na haftki, brak zewnetrznych kieszeni i sladów po nich, prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie