Skocz do zawartości

Cronos

Użytkownik forum
  • Zawartość

    3 321
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    27

Zawartość dodana przez Cronos

  1. O kurde, takie źródła, przekonałeś, czapeczki foliowe z głów! A teraz rozejść się.
  2. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koniec-miesiaca-miodowego-donald-trump-traci-w-sondazach-poparcia/scd9wmr Sondaże sondażami, ale ciekawe wykresy:)
  3. Musk od niego coś rano kupi i gitara.
  4. Eee tam, najważniejsze że ameby typu m81 są zadowolone:) jedno wielkie reality show.
  5. A niech ebnie te X. Ktoś coś komuś napisał pod komentarzem na X, i już chryja i lament w Onecie. To jest chore.
  6. Człowiek mem:) A zawnioskował o św Jerzego? Znając Kowalskiego to w tych "dokumentach" wkleił swój pesel, adres, grupę krwi i telefon do kochanki, tylko wystarczy przybliżyć:)
  7. Nie uważam żebyś w tym, jak i żadnym miesiącu miał złoty czas. A unifikacja ma plusy i minusy, i zależy na jakim poziomie się ją wprowadza, oraz jak widać przez kogo. Chytry dwa razy traci.
  8. Przypomina mi to dialogi z pewną personą z tego forum. Mam nadzieję że Sikorski mu po prostu nic nie odpowie. Bo szkoda słów.
  9. W oryginale jest musk na mównicy, i nie wiadomo czy to Banksy, ale zabawne jest że takie rzeczy są dla ciebie fake newsem, a żygowiny i błoto które szerzysz nie:)
  10. To jest jakiś fake?
  11. Znów się przed kamerami posprzeczali (teraz między sobą) w Białym Kremlu. To jest jeden wielki reality show pod amerykańskiego hamburgerożerce. Choć nie tylko...
  12. Nie do rozszyfrowania. A rewers całkowicie zatarty:)
  13. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Te oskarki z latte prędzej dadzą rady, niż łyse seby w koszulkach z kotwicą :)
  14. No ja kiedyś znalazłem moneciaka na pryzmie ziemi przy remontowanej stacji benzynowej. Kompletnie nie czytelna. Poleżała w oliwie i wyszedł grosz Poniatowskiego:)
  15. Ooo, to dziś będzie masowe "sprzątanie" komórek lokatorskich:) W ogóle ta ich zbiórka na ten wóz transmisyjny się chyba nie rusza?:p
  16. Mnie rozwala na łopatki że takie wypociny są dyskutowane. Chyba że Rosja zarabia na "klikach w necie"
  17. O tym co się odwala nie da się pisać normalnie. I to bagno to konkretna (jedyna) odpowiedź na tą sytuację. Bo jaka inna, ciche przyzwolenie? I tak pisząc w internecie nikt nic tu nie zdziała:) Daj się wyżyć:)
  18. Nie próbuj zrozumieć:) gupik w akwarium ma bogatsze życie wewnętrzne:)
  19. Nosz oczywiście że komuchy w Niemczech chcieli żeby sowieci przyszli, tak samo jak i w Francji. Trzecia kolumna. Czy coś się zmieniło? Coś o tym osobiście wiesz.
  20. Dajcie już spokój z tą rura. Choć w sumie... Przy obecnym wydobyciu ropy w rossji, rezerwy złóż starczy na 30 lat. Im szybciej się to rozejdzie tym szybciej stanie się ropnym bankrutem. A o perspektywach nowych złóż cisza.
  21. Wytłumacz mi niemiecką pomoc podczas wojny bolszewickiej? Proszę bardzo.
  22. A u mnie nowość w małej architekturze. Powiesili Mentzena na płocie wybiegu na psy :)
  23. A na kogo nam pozwolisz łaskawie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie