Skocz do zawartości

Identyfikacja (bez numizmatów)

Uwaga, zabronione jest zamieszczanie próśb o identyfikację niewypałów, niewybuchów, zapalników, części, elementów lub przedmiotów których posiadanie jest prawnie zabronione

Każdy nowy wątek musi OBOWIĄZKOWO zawierać w temacie rodzaj przedmiotu do identyfikacji


Przeglądaj pytania

Brak pytań do wyświetlenia

  1. Plomba/okucie

    Pytanie zadane przez grzybek836,

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  2. 0 głosów
    0 odpowiedzi
  3. Pasek skórzany

    Pytanie zadane przez Cronos,

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  4. 0 głosów
    0 odpowiedzi
  5. 0 głosów
    0 odpowiedzi

84 862 pytań w tym forum

  1. sygnet

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  2. ID ?? CO TO JEST ????

    0 głosów
    1 odpowiedź
  3. Niemiecka odznaka do ID

    0 głosów
    11 odpowiedzi
  4. Co to za odznaka ?

    0 głosów
    2 odpowiedzi
  5. Łóżko polowe WP - jaki okres?

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  6. nieśmiertelnik I ww ?

    0 głosów
    8 odpowiedzi
  7. Łuska od km-u ?

    0 głosów
    4 odpowiedzi
  8. Zapalnik?

    0 głosów
    4 odpowiedzi
  9. osłona optyki ?

    0 głosów
    1 odpowiedź
  10. Obrączka - nieśmiertelnik

    0 głosów
    6 odpowiedzi
  11. ogniwo gąsienicy ID

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  12. Tabliczka znamionowa- młyn.

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  13. Pewnie nic ale warto zawsze spytać...

    0 głosów
    7 odpowiedzi
  14. Od czego ten klucz ???

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  15. ŁUSKA

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  16. Saperka"

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  17. Odznaka Pancerna SS ?

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  18. Co to za pistolet?

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  19. odznaki do identyfikacji

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  20. Kawałek gapy?

    0 głosów
    11 odpowiedzi
  21. Proszę o id Szabli

    0 głosów
    4 odpowiedzi
  22. Dwa przedmioty z pierwszowojennych okopów

    0 głosów
    8 odpowiedzi
  23. Mosiężne kółeczko

    0 głosów
    10 odpowiedzi
  24. Luska niemiecka ale jaka??

    0 głosów
    9 odpowiedzi
  25. co to za pocisk

    0 głosów
    4 odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie