Jump to content

kribmw

Forum members
 • Posts

  578
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

718 profile views

kribmw's Achievements

6

Reputation

 1. Jeszcze raz dzięki bjar_1 a co do fachowców to wolę ich omijać szerokim łukiem przynajmniej tych co nas nie lubią .pozdrawiam.
 2. Dzięki bjar_1 za podpowiedz.Można by określić z jakich lat może być?
 3. Wydaje mi się ze raczej nie bo ma ewidentnie 2 mocowania a gdyby to była osłonka na dziurkę od klucza miała by jedno mocowanie.
 4. Witam serdecznie wpadła mi w ręce taka oto ozdoba przypinka?wykonana z brązu wymiary 3cm/1,5cm.Z tyłu widoczne jak by mocowanie.
 5. Moneta wykonana chyba z miedzi.Wielkości pięciu złotych.Proszę o podpowiedź.Wydaje mi się że jest to jakaś centówka.
 6. Witam panowie znalazłem już kilka takich elementów wykonanych z mosiądzu.Widać otwory więc pewnie były do czegoś przykrecane.Macie pomysł od czego to może być?Coś rolniczego?
 7. Dzięki za błyskawiczną odpowiedź Bartee.Fajnie że coś Polskiego.
 8. Witam serdecznie trafiła mi się taka oto wytłoczka wygląda jak jakaś wpinka ktoś później zrobił otwory.Widać miejsce po mocowaniu.
 9. No witam kolo83 faktycznie jest różnica chociażby w szponach.Zresztą mój nie jest tak solidny jak ten z twojego zdjęcia.Jest strasznie cieniutki i delikatny.Masz jakieś przypuszczenia co to za orzełek?
 10. Dzięki za szybką odpowiedź myślałem że to coś starszego ale trudno.
 11. Witam panowie guzik z kotwicą średnica 21mm wykonany chyba z mosiądzu.
 12. Witam panowie trafił mi się taki oto mały orzełek czy też kurica zapewne z patek.Moje pytanie z jakich lat i co to za wzór?
 13. Dzięki kazioW24 zmyliła mnie ta waga guzika.Jeszcze raz dziękuję.
 14. Jak zdecyduję się go od miego że tak powiem wycyganic to wrzucę więcej fotek.Na razie go nie miałem w rękach więc dla tego go wrzuciłem na forum bo na Polskim sprzęcie się nie znam.Teraz dzięki wam panowie wiem od czego zacząć w negocjacjach.Jeszcze raz dzięki.
 15. Masz może przykład takiego guzika?Wydaje mi się że jest to zbyt solidne na guzik.
×
×
 • Create New...

Important Information