Jump to content

kribmw

Forum members
 • Content Count

  550
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. Witam panowie taka oto część wykonana z ebonitu znaleziona w niemieckim smietniku do czego mogła służyć?
 2. Serdeczne dzięki panowie za odpowiedzi ja takich specyfików nie zbieram więc niech dalej leżą w ziemi pozdrawiam.
 3. Witam ja bym go zamoczył w szczawiu i po zabiegu widać by było co to za kolor a i może jakaś kalka by wyskoczyła.
 4. Witam panowie podczas spaceru w lesie znalazłem takie oto stalowe przedmioty.Szpadel dla porównania wielkości.Moje pytanie co to takiego i czy jest to bezpieczne bo leżało pod drzewem.Dodam że tereny poligonu dla esioli.
 5. Panowie jeszcze jedno pytanie czy ten denar jest jakiś rzadszy bo przeglądam różne informacje i mało jest takich jak ten z mojego zdjęcia chodzi mi o rewers a dokładnie o postać siedzącą na postumencie a nie stojąca.proszę o wszelkie sugestie.
 6. Moja to będzie chyba ta.
 7. Dzięki panowie za wypowiedzi.Jedno jednak mi się nie do końca zgadza porównywalem tą monetę z karakalla i nie zgadza mi się rewers bo postać przedstawiona na nim siedzi na postumencie a na monecie karakalla stoi.Mogli byście podesłać jakieś foto z takim rzymkiem jak mój.
 8. Witam panowie proszę o wszelkie info na temat tego rzymka.Kompletnie nie znam się na nich więc będę wdzięczny za informacje.
 9. Dzięki bardzo właśnie zabrałem się za kompletowanie go.W Prądzyński Kościerzynie to zapewne jakiś sklep z okresu miedzywojennego który pewnie sprzedawał rowery ale to kolejna zagadka do rozszyfrowania dla mnie.Rowerek cieszy tym bardziej że z moich okolic pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
 10. Dzięki bardzo czestar to jest właściwy trop zgadzają się szczegóły porównywalem z innymi rowerami.Jeszcze raz dzięki.
 11. I co panowie z tym rowerem pokusi się ktoś o rozszydrowanie?
 12. Panowie podpowie mi ktoś co to za producent?Spotkał się ktoś z takim.
 13. Lepszy widok tabliczki z napisem Siegfried.Oraz mniejsza tabliczka W.Prądzyński Kościerzyna.pewnie nazwa sklepu z rowerami?
 14. Witam panowie trafił mi się taki oto rower zabieram się za odrestaurowywanie.Nurtuje mnie jednak pochodzenie tego roweru.Na pewno okres międzywojenny ale co to za producent?
×
×
 • Create New...

Important Information