Skocz do zawartości

Ile mamy lat...???


stec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 484
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
20 latek uderzy w Grudniu po południu. Jestem zdziwiony ze wiekszośc jest w młodym wieku . Gdzie ci starzy wyjadacze" co to muzea w damach mają i co zaczynali jak jeszcze niemcy w planach wojny nie mieli !


pozdrawiam
Winchester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam
Ja mam 20 lat
Interesuje sie tym od kad pamietam a tak na powaznie to od jakis 4-5lat wykrywki jeszcze nie mam ale to tylko kwestia czasu mysle ze na wiosne juz wyrusze odkrywac nieznane...
narazie bieram informacje od ludzi ktorzy jeszcze zyja.
Pozdawiam
P.S
SYLSTER
Mlodziez pozdrawia weteranow pikaczki i saperki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ponad 500 lat i nadal interesuję się wykopkami. No cóż. Kiedyś byłem górnikiem w Wieliczce, więc ciężko pozbyć się swoich nawyków! A zaczynałem od roli pokutnika (to taki z ogniem na kiju do wypalania metanu), no ale potem awansowałem na koniszego tj. oprowadzałem konia za uzdę wkoło młyna podającego sól na górę, ale potem znów awansowałem (miałem fart co nie?) i w końcu dostałem swój kilof :) Dzisiaj mam swoje pi i nie szukam już soli, a raczej metali i to jest mój kolejny awans :) A po co tu jestem z wami? Sam się czasem zastanawiam :))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie