Skocz do zawartości

Nieśmiertelnik SS


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A czy może mi ktoś powiedzieć co to za jednostka:
W.SS. Kw. Kol. 9/14"
Chodzi mi o te 9/14 bo reszta wiem co znaczy.
Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no starczy! wszystkie te nieśmiertelniki były sprzedawane jako ORYGINAŁY!!!!!!!!!!!!!! wszystkie są niestety lipami nie można nawet powiedzieć, że kopiami bo są na żenująco niskim poziomie wykonane. pozdrawiam zbieraczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ja się troszkę zraziłem ,ale na szczęście mam tylko podobno lewego Hermanna G." :)
A tak dla odmiany - niech ktoś wstawi fotkę blaszki SS ,która jest 100% oryginałem i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Bjar gadalem z Mama - zgadza sie to okolice Ruskiego Brodu, Mama podaje nazwe wioski i mowi, ze widziala jak Ruskie kopali cale rowy ( podaje nawet gdzie ) i ladowali w nie Niemcow....mowi ze Niemcy wiezli z saba golebie, swinie, miod i takie tam,,,,natluczonych bylo pelno i Niemcow i Ruskich na maxa,,, przez tel, duzo by gadac - nazwe wioski podala i pyta sie czy moze wiesz gdzie jest Kolonia Szczeborska (?) bo tam zostal moj podobno moj Wujek...
Qrde wczoraj zlapalem tu 2 wirusy dzis widze ze mam juz w sieci jednego ( W32.randex.gen.....)
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla J.
to Armia Poznań - przez te wirusy nie moge wyslac z priva - stad ta szabelka i krotkie karabiny dla Ulanow
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie