bjar_1 Napisano %s o %s Napisano %s o %s https://epiotrkow.pl/news/granaty-pociski-i-materialy-wybuchowe-znalezione-w-muzeum-w-akcji-saperzy-i-policja,63049?fbclid=IwdGRjcASniZhjbGNrBKeJkWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHplSaXGwkCYinSDWKQLktBkDDEgQC9zb3CDPr9Joc9LM3sAPlx1C9_-OlB0c_aem_i6E60WJsMr8xTOvwkBZjww
bjar_1 Napisano %s o %s Autor Napisano %s o %s https://epiotrkow.pl/news/kolejne-niebezpieczne-znalezisko-w-muzeum-w-piotrkowie-ponownie-interweniowala-policja%2C63120?fbclid=IwdGRjcASo3zxjbGNrBKjfOGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHiCAj4pOFbP-BaJNpBlWftC76pWvzxKLOcmszCNL3X3AY6rku0tmpID_motW_aem_RYl7ol5lqahVLaQimq2wjw
toska Napisano %s o %s Napisano %s o %s Amatorzy i detaliści tu sypnęło https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://bilgorajska.pl/aktualnosc,2140,0,0,0,Nielegalny-arsenal-pod-podloga-muzeum.html&ved=2ahUKEwjOrp21t6CVAxUJFRAIHczYCnIQFnoECCAQAQ&usg=AOvVaw3Uoz6VUytvxbg36XCMOUxq
canabis.dw Napisano %s o %s Napisano %s o %s 1 godzinę temu, toska napisał: Amatorzy i detaliści tu sypnęło https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://bilgorajska.pl/aktualnosc,2140,0,0,0,Nielegalny-arsenal-pod-podloga-muzeum.html&ved=2ahUKEwjOrp21t6CVAxUJFRAIHczYCnIQFnoECCAQAQ&usg=AOvVaw3Uoz6VUytvxbg36XCMOUxq taki komentarz można przeczytać pod tym artykułem: "~ Były Dyrektor W związku z tym, że po ponad czteroipółletnim okresie, jaki minął od tych, w sumie tragicznych dla Muzeum i mnie osobiście zdarzeń Redakcja zamieściła te archiwalne relacje, skorzystam z okazji, by podzielić się ze wszystkimi informacją - Prokuratura nie była w stanie, w świetle pozyskanych "dowodów" i w oparciu o obowiązujące prawo sformułować jakikolwiek akt oskarżenia i umorzyła postępowanie w stosunku do mojej osoby, nie znajdując żadnych przesłanek złamania prawa w zakresie kierowania przeze mnie Muzeum. Te "dowody", w postaci kilkuset sztuk broni, rzekomych kilkudziesięciu kilogramów trotylu i innych materiałów wybuchowych, pocisków artyleryjskich i bomb lotniczych okazały się wielką fantasmagorią prowadzących w wątpliwy sposób śledztwo śledczych CBS-iu. Zagrożenie, które rzekomo stworzyliśmy z moją Załogą, okazało się totalną bzdurą. Pozostało tylko zniesmaczenie, żal, gdyż opinii nadszarpniętej nie da się już naprawić i olbrzymie straty, moralne, prestiżowe ale też i materialne Tym, którzy nie wątpili w naszą niewinność dziękuję, a tym, którzy przyłączyli się do bzdurnych opinii głoszonych przez preparujących dowody śledztwa funkcjonariuszy, po ludzku wybaczam. Jest mi przykro, że ze strony moich byłych przełożonych nie usłyszałem po odstąpieniu od oskarżenia mnie - zwykłego przepraszamy! " 1
bjar_1 Napisano %s o %s Autor Napisano %s o %s (edytowane) I tak to się kręci w tej krainie z gównolitu... Edytowane %s o %s przez bjar_1
canabis.dw Napisano wczoraj o 05:07 Napisano wczoraj o 05:07 Przyznać trzeba jednak, że nawet jak na nasze standardy to nieudolne sfabrykowanie "dowodów" w postaci kilkudziesięciu kilogramów trotylu jest sporą ciekawostką socjologiczną i chciałbym poznać kulisy tego co tam się odyebało
Cronos Napisano wczoraj o 05:35 Napisano wczoraj o 05:35 Spoko, a saloniku VIP nie było w tym muzeum?:O Nikt nie zszedł w toalecie?:O Może teraz się coś komuś przypomni.
toska Napisano 13 godzin temu Napisano 13 godzin temu 12 godzin temu, canabis.dw napisał: Przyznać trzeba jednak, że nawet jak na nasze standardy to nieudolne sfabrykowanie "dowodów" w postaci kilkudziesięciu kilogramów trotylu jest sporą ciekawostką socjologiczną i chciałbym poznać kulisy tego co tam się odyebało Znam temat bo tu mieszkam.... Dużo by pisać Ale musiałbyś sprawdzić jaki prokurator prowadziła sprawę jakie miała panieńskie nazwisko kim był jej tata i z kim chlał wodę. Co tam było to było..a .. było... Nie dało się tylko jednego debila wybronić trzeba było wszystkich. Nie przestępcy z nich żadni raczej furasy broni i mw bardziej geszewciarze bo popłynęli na sprzedaży patyków do wawy. Słynne było że ktoś coś przekazywał do muzeum a potem to samo w gablocie u kumpla w drugim województwie oglądał.
canabis.dw Napisano 10 godzin temu Napisano 10 godzin temu 2 godziny temu, toska napisał: Znam temat bo tu mieszkam.... Dużo by pisać Ale musiałbyś sprawdzić jaki prokurator prowadziła sprawę jakie miała panieńskie nazwisko kim był jej tata i z kim chlał wodę. Co tam było to było..a .. było... Nie dało się tylko jednego debila wybronić trzeba było wszystkich. Nie przestępcy z nich żadni raczej furasy broni i mw bardziej geszewciarze bo popłynęli na sprzedaży patyków do wawy. Słynne było że ktoś coś przekazywał do muzeum a potem to samo w gablocie u kumpla w drugim województwie oglądał. No to w takim razie dość bezczelnie i głupio pan "Były Dyrektor" komentarzami o sobie przypomina, zamiast morde zamknąć, cicho siedziec i się cieszyć, że uszło mu na sucho
toska Napisano 9 godzin temu Napisano 9 godzin temu 44 minuty temu, canabis.dw napisał: No to w takim razie dość bezczelnie i głupio pan "Były Dyrektor" komentarzami o sobie przypomina, zamiast morde zamknąć, cicho siedziec i się cieszyć, że uszło mu na sucho On akurat to ,, odpowiedzialność administracyjna,, ponosi bo.... Wiedzieć wiedział ale nie uczestniczył w zbawach.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się