Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
1 godzinę temu, toska napisał:

taki komentarz można przeczytać pod tym artykułem:

"~ Były Dyrektor   W związku z tym, że po ponad czteroipółletnim okresie, jaki minął od tych, w sumie tragicznych dla Muzeum i mnie osobiście zdarzeń Redakcja zamieściła te archiwalne relacje, skorzystam z okazji, by podzielić się ze wszystkimi informacją - Prokuratura nie była w stanie, w świetle pozyskanych "dowodów" i w oparciu o obowiązujące prawo sformułować jakikolwiek akt oskarżenia i umorzyła postępowanie w stosunku do mojej osoby, nie znajdując żadnych przesłanek złamania prawa w zakresie kierowania przeze mnie Muzeum. Te "dowody", w postaci kilkuset sztuk broni, rzekomych kilkudziesięciu kilogramów trotylu i innych materiałów wybuchowych, pocisków artyleryjskich i bomb lotniczych okazały się wielką fantasmagorią prowadzących w wątpliwy sposób śledztwo śledczych CBS-iu. Zagrożenie, które rzekomo stworzyliśmy z moją Załogą, okazało się totalną bzdurą. Pozostało tylko zniesmaczenie, żal, gdyż opinii nadszarpniętej nie da się już naprawić i olbrzymie straty, moralne, prestiżowe ale też i materialne Tym, którzy nie wątpili w naszą niewinność dziękuję, a tym, którzy przyłączyli się do bzdurnych opinii głoszonych przez preparujących dowody śledztwa funkcjonariuszy, po ludzku wybaczam. Jest mi przykro, że ze strony moich byłych przełożonych nie usłyszałem po odstąpieniu od oskarżenia mnie - zwykłego przepraszamy! "

  • Tak trzymać 1
Napisano

Przyznać trzeba jednak, że nawet jak na nasze standardy to nieudolne sfabrykowanie "dowodów" w postaci kilkudziesięciu kilogramów trotylu jest sporą ciekawostką socjologiczną i chciałbym poznać kulisy tego co tam się odyebało

Napisano
12 godzin temu, canabis.dw napisał:

Przyznać trzeba jednak, że nawet jak na nasze standardy to nieudolne sfabrykowanie "dowodów" w postaci kilkudziesięciu kilogramów trotylu jest sporą ciekawostką socjologiczną i chciałbym poznać kulisy tego co tam się odyebało

Znam temat bo tu mieszkam....

Dużo by pisać 

Ale musiałbyś sprawdzić jaki prokurator prowadziła sprawę jakie miała panieńskie nazwisko kim był jej tata i z kim chlał wodę.

Co tam było to było..a .. było...

Nie dało się tylko jednego debila wybronić trzeba było wszystkich.

Nie przestępcy z nich żadni raczej furasy broni i mw bardziej geszewciarze bo popłynęli na sprzedaży patyków do wawy.

Słynne było że ktoś coś przekazywał do muzeum a potem to samo w gablocie u kumpla w drugim województwie oglądał.

Napisano
2 godziny temu, toska napisał:

Znam temat bo tu mieszkam....

Dużo by pisać 

Ale musiałbyś sprawdzić jaki prokurator prowadziła sprawę jakie miała panieńskie nazwisko kim był jej tata i z kim chlał wodę.

Co tam było to było..a .. było...

Nie dało się tylko jednego debila wybronić trzeba było wszystkich.

Nie przestępcy z nich żadni raczej furasy broni i mw bardziej geszewciarze bo popłynęli na sprzedaży patyków do wawy.

Słynne było że ktoś coś przekazywał do muzeum a potem to samo w gablocie u kumpla w drugim województwie oglądał.

No to w takim razie dość bezczelnie i głupio pan "Były Dyrektor" komentarzami o sobie przypomina,  zamiast  morde zamknąć, cicho siedziec i się cieszyć, że uszło mu na sucho

Napisano
44 minuty temu, canabis.dw napisał:

No to w takim razie dość bezczelnie i głupio pan "Były Dyrektor" komentarzami o sobie przypomina,  zamiast  morde zamknąć, cicho siedziec i się cieszyć, że uszło mu na sucho

On akurat to ,, odpowiedzialność administracyjna,, ponosi bo....

Wiedzieć wiedział ale nie uczestniczył w zbawach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie