Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie c.d.


Rekomendowane odpowiedzi

"Dzisiaj odbyło się pierwsze i udane bojowe użycie ukraińskiego drona rakietowego „Palyanytsya”, wróg został trafiony” – Zełenski"

Nazwa to chyba te słowo co ruskich sprawdzali na początku wojny. Nie potrafili tego wymówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

"Dzisiaj odbyło się pierwsze i udane bojowe użycie ukraińskiego drona rakietowego „Palyanytsya”, wróg został trafiony” – Zełenski"

Nazwa to chyba te słowo co ruskich sprawdzali na początku wojny. Nie potrafili tego wymówić.

Tak podobno brzmi lecąc nad raszką w kierunku składu ammo w woroneskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baćka Życzliwy Ziemniaczany:

„Na białoruskiej ziemi serdeczny i pracowity naród Ukrainy był zawsze traktowany ze szczególnym szacunkiem i ciepłem. Przez długi czas nasze narody odnajdywały siłę w jedności, dzieląc się radościami i smutkami, schronieniem i chlebem, wspólnie pokonując przeciwności losu. byli dumni ze swoich sukcesów. Łączy nas nie tylko wspólny los i więzi rodzinne, ale także chęć bycia przyjaciółmi i dogadywania się z sąsiadami.

 

Jestem przekonany, że w dzisiejszych trudnych warunkach jest nie tylko możliwe, ale i konieczne mówienie językiem pokoju dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń narodów słowiańskich. Nie ma innej alternatywy. Ze swojej strony Białoruś będzie w dalszym ciągu robić wszystko, co w jej mocy, aby jak najszybciej zapewnić bezpieczeństwo w regionie”.

 

Aleksander Łukaszenka życzył narodowi Ukrainy spokojnego nieba i harmonii społecznej, pomyślności dla ich hojnego kraju i jedności dla ich rodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

"Dzisiaj odbyło się pierwsze i udane bojowe użycie ukraińskiego drona rakietowego „Palyanytsya”, wróg został trafiony” – Zełenski"

Nazwa to chyba te słowo co ruskich sprawdzali na początku wojny. Nie potrafili tego wymówić.

 

IMG_20240824_122532_619.jpg

IMG_20240824_122532_504.jpg

IMG_20240824_122531_852.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie tak, że Rosjanie zrobią to, co powinni zrobić, a mianowicie będą wracali do domu i rosyjskie wojska będą się wycofywały z Ukrainy, jeżeli będzie tak, że wojska ukraińskie będą atakowały wycofujących się, to pierwszy wezmę za telefon i zadzwonię do prezydenta Zełenskiego i powiem: "Nie bombardujcie ich, kiedy się wycofują. Zostawicie ich". Mogę to obiecać rosyjskim żołnierzom — powiedział Andrzej Duda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bjar_1 napisał:

Jeżeli będzie tak, że Rosjanie zrobią to, co powinni zrobić, a mianowicie będą wracali do domu i rosyjskie wojska będą się wycofywały z Ukrainy, jeżeli będzie tak, że wojska ukraińskie będą atakowały wycofujących się, to pierwszy wezmę za telefon i zadzwonię do prezydenta Zełenskiego i powiem: "Nie bombardujcie ich, kiedy się wycofują. Zostawicie ich". Mogę to obiecać rosyjskim żołnierzom — powiedział Andrzej Duda.

 

769adc5b868fa9fdf5eea37612362b5dbe040e951a15774ff76993c2575de5fe,w800.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bjar_1 napisał:

 to pierwszy wezmę za telefon i zadzwonię do prezydenta Zełenskiego i powiem: "Nie bombardujcie ich, kiedy się wycofują. Zostawicie ich". Mogę to obiecać rosyjskim żołnierzom — powiedział Andrzej Duda.

podobno Żełeński odpowiedział na to , że jak maliniak zadzwoni w tej sprawie , to żeby się nie zdziwił , że numer będzie zajęty

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Jeżeli będzie tak, że Rosjanie zrobią to, co powinni zrobić, a mianowicie będą wracali do domu i rosyjskie wojska będą się wycofywały z Ukrainy, jeżeli będzie tak, że wojska ukraińskie będą atakowały wycofujących się, to pierwszy wezmę za telefon i zadzwonię do prezydenta Zełenskiego i powiem: "Nie bombardujcie ich, kiedy się wycofują. Zostawicie ich". Mogę to obiecać rosyjskim żołnierzom — powiedział Andrzej Duda.

kolejne potwierdzenie , że to pro putinowski pajac lub debil , albo jedno i drugie .

Z jego myślenia to w czasie 2WŚ jak niemcy wycofywali się z zsrr , Polski , Francji itd. to nie powinni być atakowani.

A w 1920 Polacy też nie powinni atakować czerwonych , jak ci wycofywali się spod Warszawy .

Kur...  no debil. A mógł się po prostu nie odzywać . 

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Cypis napisał:

kolejne potwierdzenie , że to pro putinowski pajac lub debil , albo jedno i drugie .

Z jego myślenia to w czasie 2WŚ jak niemcy wycofywali się z zsrr , Polski , Francji itd. to nie powinni być atakowani.

A w 1920 Polacy też nie powinni atakować czerwonych , jak ci wycofywali się spod Warszawy .

Kur...  no debil.

Oczywiście😁

Screenshot_20240526_155513_Opera Mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty d... co znowu ode mnie chcesz , jak nie zrozumiałeś mojego wpisu , to się pałuj.

to jedyna polemika z taką p... jak ty , bo zaraz przyjdzie leśniczy i mnie znowu wyp....na kilka dni przez takiego d.... jak ty.

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M81 napisał:

Opowieść o tym, że oddanie Ukraińcom 300 czołgów jest działaniem prorosyjskim trudno przebić😁

z własnej woli oddali , ha ha . Myśl tak dalej , przebijasz swojego prezydenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie