kribmw Napisano 9 Czerwiec 2023 Napisano 9 Czerwiec 2023 UWitam do identyfikacji nabijak cechownik Lasów Państwowych z jakiego okresu?
toyotomi Napisano 9 Czerwiec 2023 Napisano 9 Czerwiec 2023 Czołem. 2 godziny temu, kribmw napisał: z jakiego okresu? Orzeł w koronie, to - niechybnie - dwudziestolecie międzywojenne. pzdr. stani
Pytanie
kribmw
UWitam do identyfikacji nabijak cechownik Lasów Państwowych z jakiego okresu?
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.