Skocz do zawartości
  • 0

Menażka Silesia wojenna czy powojenna?


Awp93853

Pytanie

Napisano

Mam tylko taka część menażki która dostałem od ojca. Ile możne mniej więcej kosztować w tym stanie ? Jest to produkcja wojenna czy powojenna? Pozdrawiam 

IMG_20230520_163752.jpg

IMG_20230520_163744.jpg

IMG_20230520_163739.jpg

IMG_20230520_163734.jpg

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Poszła za ponad 200, nie była mi potrzebna, czy to dobra cena czy nie to nie wiem, mi pasuje, interesuję się bardziej wojskiem niemieckim. 

Napisano
16 minutes ago, Awp93853 napisał:

dobrą cenom

taki "artysta" to łyka wszystko, nie tylko przynętę ale i spławik, żyłkę, wędzisko i rękę wędkarza...

Napisano
33 minutes ago, Dennis napisał:

taki "artysta" to łyka wszystko, nie tylko przynętę ale i spławik, żyłkę, wędzisko i rękę wędkarza...

Nie rozumiem czy napisałeś to w formie obraźliwej w stosunku do mnie czy nie, ale jestem zielony w stosunku ceny niektórych militariów itp. zbieram też kaskę na wykrywacz (lepszy niż mój obecny) i liczy się każdy grosz. Pozdrawiam, dzięki też za odpowiedzi , zwłaszcza bjara💪

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie