Jump to content

Potyczka pod Nowym Stawem


Lucek

Recommended Posts

Witam, chciałbym się wybrać w niedzielę poszukać pozostałości po powstańcach w mojej okolicy, konkretnie Nowy Staw, obok Nasutowa, wieś położona na terenie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego. Czy ktoś może był, kopał itd bo boję się że miejsce może być przechodzone. Szukam osób do wspólnych poszukiwań, Lublin i okolice. 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Lucek napisał:

Dobra to pojadę kiedy indziej, czy ktoś był, kopał, czy warto...? 

Jeżeli ktoś tam kopał, to i tak się nie przyzna. Miejsce dość znane dla zainteresowanych, więc pewnie mocno zryte w czasach, gdy za chodzenie z wykrywką nikogo nie ścigano, no chyba. że narobił jakiegoś dziadostwa przy okazji. Zapewne przy dużej dozie szczęścia można jeszcze coś tam wydłubać, ale czy dla kilku kulek ołowianych czy jakiegoś guzika warto ryzykować poważne kłopoty?

I zapamiętaj sobie, że ironia losu polega na tym, że wolność skończyła się wraz z upadkiem komuny. Obecnie żyjemy w państwie z ORWELLA, które tylko wmawia młodym i naiwnym, że "Brak wolności jest wolnością". Małą pociechą jest to, że tak się dzieje na całym świecie pod różnymi pretekstami zresztą, a najpopularniejszym pretekstem jest walka z terroryzmem, który zresztą Amerykanie z Saudami sami stworzyli finansując, szkoląc i uzbrajając islamskich fanatyków.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information