Skocz do zawartości

Garretta 250 jaka cewka?


waszka678

Rekomendowane odpowiedzi

każda większa cewka będzie dobra, org garretta 12 x9 cc jest ok  i masa i osiągi, od euroace dd tez jest ok choć troszkę mniejsza o cal, a te większe np Nell 13 jest spoko, tylko  zaczyna się kopanie dziur oraz obniżanie czułości, bo kanarek zaczyna popierdywać.  Kup cewkę używaną, bo nowa to coś  ok 600pln  a sumując uzywany ace 250 za ok 650-700pln + koszt nowej cewki to mi w sumie nokta simplex wychodzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czestar, ze zdjęć widać, że Ty to z patelnią latasz ?. Próbowałeś tej Karmy osobiście czy gdybasz ? Jak dla mnie największym jej atutem jest cena i dostępność, ale jakość wykonania (trwałość) i współpraca z Ace 250 (wzbudzanie,osiągi) to nadal zagadka, choć piszesz, że zasięgi wzrosną.I tak przy okazji (do praktyków) - jak się ma przy takiej zmianie zużycie baterii ( + , - , b/z ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wojtek780412 napisał:

Próbowałeś tej Karmy osobiście czy gdybasz ?

Nie tej nie,ale też  wcześniej myślałem o zakupie tej cewki.Tą co mam kupiłem za 500 z groszami, ma ten minus że jest ciężka ,ale robote robi.A jeśli chodzi o baterie to nie zauważyłem  dużej różnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie