Skocz do zawartości

Kto pożyczy wykrywacz?


maciekszprotawa

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, czestar napisał:

A jaka wykrywka  cię interesuje?

W tamtym roku pojechałem z Garretem Euro Ace 350. Myślę, że coś pokroju Ace 250 wystarczy. Na polach wychodzą guziki, a w lesie monety, zegarki itp. Kumpel z nadleśnictwa pożyczy mi Hs3 Smętek, ale nie mam doświadczenia z tego typu sprzętem i biorę go jako ciekawostkę.

Wykop.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Soda napisał:

A może zacznij od drugiej strony. Czy Ty pożyczyłbyś sprzęt o wartości PLN 500+ komuś kogo nie znasz na zasadach których Ci nawet nie raczył w swej potrzebie napisać? Chcesz coś to musisz dobrze zanęcić (termin z wędkarstwa) aby kogokolwiek do tego pomysłu przekonać.

 

Wyobraź sobie, że ja mam sprzęt o jakim piszesz. A skoro jest dziś sobota to jestem z Leżajska. Co dalej masz dla mnie skoro ja mam dla Ciebie Twój wymarzony wykrywacz?

W mojej okolicy nie ma firmy wynajmującej tego typu sprzęt przynajmniej nie mogę znaleźć na necie. Mogę zaoferować umowę na piśmie, zrobienie zdjęć przed pożyczeniem i weryfikacja po oddaniu, jakaś forma podziękowania-wynagrodzenia. Moim wymarzonym wykrywaczem jest Garrett AT PRO ? Co ma wspolnego z tematem Twój Leżajsk i sobota? Zdaję sobie sprawę z tego, że wykrywacz to nie auto, że idę do wypożyczlni i wynajmuję. Wiertarkę można wynająć, betoniarkę, auto...Nawet nie mam opcji porównać warunków, żeby zaproponoać coś od siebie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Soda napisał:

Leżajsk był wywołaniem tematu - jak ew. odebrać sprzęt jak mi ktoś go z innej części polski pożyczy. Odbiór osobisty, wysyłka a jeśli to na czyj koszt. Ale skoro piszesz  "jakaś forma podziękowania-wynagrodzenia" to raczej tematu nie przemyślałeś od strony marketingowo-biznesowej.

Ale skoro zamierzasz spędzić miło czas w Germanii, czego Ci życzę, może spróbuj na miejscu sobie taki sprzęt pożyczyć. Np. tutaj.

https://www.erento.com/mieten/geraete_werkzeug/mess-_pruefgeraete/metalldetektor

Powodzenia i czekamy  na zdjęcia znalezisk z niemieckich pól z tegorocznego sezonu. Oby samym złotem wykrywacz Ci piszczał przez cały czas.

Skoro znasz język niemiecki to wiesz czy nie wiesz? Twój link do oferty ma sens tylko dla tych co mieszkają w Berlinie lub w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie