Jump to content

Remington78

Forum members
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Remington78's Achievements

0

Reputation

 1. Za dobry stan zachowania po tylu latach no chyba że była nasmarowana olejem i schowana w słoiku w co szczerze wątpię bo zazwyczaj klamry spoczywają w ziemi.
 2. Pewnie ktoś ją niedawno znalazł na polu bitwy z Imperium Osmańskim ?
 3. Raz "przeleciałem" u dziadków na wsi taki dom i na strychu znalazłem tylko jakiś olejny pejzaż,ładny kufelek,kluczyk od jakiegoś mebla,garść monet Al i radzieckie kombinerki z napisem CCCP. Dziadek powiedział że dam mu 20 zł i mogę to sobie wziąć.
 4. Srebro. Dodam jeszcze że również w Galicji mieszkali Niemcy których przed 1 WŚ sprowadził Józef Habsburg.Region był wtedy słabo rozwinięty a Niemcy mieli rozwijać gospodarczo Galicję Wschodnią więc zakładali w wioskach nowe gospodarstwa a nawet całe osady a domy poniemieckie stoją na Podkarpaciu do dziś.
 5. Członek mojej rodziny mieszkający w pomorskiej wsi praktycznie co roku (najczęściej jesienią) wykopuje w swoim ogrodzie wraz z warzywami jakieś niemieckie monetki.
 6. Widok z góry (naokoło jest skarpa) Bunkier jest słabo widoczny bo naokoło rośnie mnóstwo drzew ale jak opadną liście to zrobię więcej zdjęć.
 7. Zdjęcia zrobione podczas wycieczki rowerowej. Niestety nie znam charakteru i przeznaczenia tej budowli.
 8. Ja z podkarpackiego ale na drugą stronę Wisły mogę przyjechać.
×
×
 • Create New...

Important Information