Skocz do zawartości
  • 0

Żelazne kółko


Napoleon North

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napoleon, to bezwartościowe kółko z łańcucha lub czegoś podobnego. Te kreski powstają podczas produkcji drutu - podczas przeciągania.
Napoleon cześć użytkowników cie już dość dobrze kojarzy. Gdzieś mi się obiło że chorujesz. Może załóż wątek tu w jakimś odpowiednim dziale z prośbą o przekazanie Tobie jakiegoś sprawnego ale nawet bardzo starego i niepotrzebnego wykracza metalu. Sam niestety nie kopię i nie mam żadnego wykrywacza. Jestem pewny że ktoś takie coś ma niewiele warte ale sprawne. W tedy wzrosną szanse że znajdziesz coś ciekawszego.
pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przez ten wątek ktoś się z tobą skontaktuje i podaruje ci taki wykrywacz, mało warty ale działający bo również obiło mi się gdzieś tu na forum ze szukasz bez wykrywacza. Trzeba wierzyć w ludzi, pewnie sa tez tu normalni, a nie tylko bezmyślni szydercy czy hejterzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher, pierwsza uwaga, po co piszesz to co ja napisałem, ewidentnie kłania się czytanie bez zrozumienia. druga uwaga komentujesz jakoś bez sensu gościa który wkłada do identyfikacji celownik lotniczy i jest to jego pierwszy post i wiadomo ze każdy następny ze zdjęciem tego celownika będzie opóźniony bo administrator musi zaakceptować - przecież trzeba trochę myśleć zanim coś się napisze, ponadto wkładanie zdjęć tu i to za pierwszym razem nie jest intuicyjne, trzecia uwaga jestem tu na forum pewnie z 10 lat i wg mnie to forum beze mnie czy bez ciebie nic się nie zmieni, natomiast bez Napoleona to już nie będzie tym samym forum, więc trochę szacunku do niego a nie naśmiewanie się jak to robiłeś w paru wcześniejszych jego identyfikacjach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derkb, odpuść, zacząłem pisać posta przed Tobą, a że ubierałem choinkę to skończylem go po Tobie i nacisnąłem zatwierdź", wię cpo zatwierdzeniu ujawniły się dwa podobne posty. Co do naśmiewania się - cóż, autor nie ma wpływu na to jakie reakcje wywoła dany post, jednak jak ma trochę oleju w głowie to po kilku komentarzach powinien zaskoczyć że coś nie gra. Napoleon nie zaskoczył, więc wnioskuję że coś nie gra, ale pisałeś że Napoleon choruje. Ksywa lub choroba mogą tłumaczyć te dziwne przedmioty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie