Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Napoleon North

Żelazne kółko

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Napoleon, to bezwartościowe kółko z łańcucha lub czegoś podobnego. Te kreski powstają podczas produkcji drutu - podczas przeciągania.
Napoleon cześć użytkowników cie już dość dobrze kojarzy. Gdzieś mi się obiło że chorujesz. Może załóż wątek tu w jakimś odpowiednim dziale z prośbą o przekazanie Tobie jakiegoś sprawnego ale nawet bardzo starego i niepotrzebnego wykracza metalu. Sam niestety nie kopię i nie mam żadnego wykrywacza. Jestem pewny że ktoś takie coś ma niewiele warte ale sprawne. W tedy wzrosną szanse że znajdziesz coś ciekawszego.
pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
A może przez ten wątek ktoś się z tobą skontaktuje i podaruje ci taki wykrywacz, mało warty ale działający bo również obiło mi się gdzieś tu na forum ze szukasz bez wykrywacza. Trzeba wierzyć w ludzi, pewnie sa tez tu normalni, a nie tylko bezmyślni szydercy czy hejterzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Fisher, pierwsza uwaga, po co piszesz to co ja napisałem, ewidentnie kłania się czytanie bez zrozumienia. druga uwaga komentujesz jakoś bez sensu gościa który wkłada do identyfikacji celownik lotniczy i jest to jego pierwszy post i wiadomo ze każdy następny ze zdjęciem tego celownika będzie opóźniony bo administrator musi zaakceptować - przecież trzeba trochę myśleć zanim coś się napisze, ponadto wkładanie zdjęć tu i to za pierwszym razem nie jest intuicyjne, trzecia uwaga jestem tu na forum pewnie z 10 lat i wg mnie to forum beze mnie czy bez ciebie nic się nie zmieni, natomiast bez Napoleona to już nie będzie tym samym forum, więc trochę szacunku do niego a nie naśmiewanie się jak to robiłeś w paru wcześniejszych jego identyfikacjach..

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Derkb, odpuść, zacząłem pisać posta przed Tobą, a że ubierałem choinkę to skończylem go po Tobie i nacisnąłem zatwierdź", wię cpo zatwierdzeniu ujawniły się dwa podobne posty. Co do naśmiewania się - cóż, autor nie ma wpływu na to jakie reakcje wywoła dany post, jednak jak ma trochę oleju w głowie to po kilku komentarzach powinien zaskoczyć że coś nie gra. Napoleon nie zaskoczył, więc wnioskuję że coś nie gra, ale pisałeś że Napoleon choruje. Ksywa lub choroba mogą tłumaczyć te dziwne przedmioty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Jak mawiam do moich Szkodników Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz".

Nie, że NN jest pod jakąś specjalną ochroną, ale jako forumowy folklor ma trochę inne plany na życie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  



×
×
  • Create New...

Important Information