Skocz do zawartości

Czy rynek wykrywaczowy to już tylko marketing ?


Taktyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ponadto, uważam że kol Taktyk założył ten temat po to żeby odwrócić uwagę od tego co sam wyczynia i próbować udowodnić, że jego wynalazki są wspaniałe tylko ''głupi'' Majchrowicz, się nie zna. Nie znam Michała Majchrowicza, nigdy z nim słowa nie zamieniłem w żaden sposób. Możliwe, że wspomniany Michał, nie do końca radzi sobie z opisywaniem procesów występujących w wykrywaczach. Możliwe też, że celowo stawia w lepszym świetle jedne wykrywacze przed innymi. To wszystko jest tylko z dopiskiem ''możliwe''. Możliwe też, że chodzi tu po prostu o zwykły marketing. I tu kol. Taktyk może nawet mieć rację w swoich wywodach...Tylko że jest małe ''ale''.
To ''ale'' polega na tym, że Taktyk prowadzi swój ''dziwny'' marketing od wielu lat na wielu forach. Co prawda, nie pamiętam, żeby jakoś szczególnie dyskredytował jakieś marki wykrywaczy,( co nie znaczy że tak nie było ) za to z wielkim zapałem próbuje wciskać wszystkim swoje gówno, przekonując że używanie fachowych terminów ma odzwierciedlenie w efekcie końcowym jego produktów. Niestety, rynek ma inne zdanie.
Może dla równowagi, Taktyk zaprezentuje wypowiedź kogoś, kto jest zadowolony z URD-1 ? Oczywiście, nie mam na myśli użytkowników z 1 postem na koncie. :)
A co z szeroko reklamowanym Pulse-X ? Podobno to był jakiś przełom.
Nasuwa się pytanie - czy to prawda, że w Pulse-X, generator impulsów był zrobiony na układzie XR-2206 ? Odpowiedz, Taktyku. Jak to się ma do ''nowoczesności' Twoich konstrukcji ? Kto normalny opiera nowy projekt na 30 letnim układzie scalonym, nieprodukowanym od ok. 10 lat ?

Znam wypowiedzi Taktyka/Edika z różnych forów od wielu lat.
Wiem, że nie lubił go Olek Gruszka (All) ,nie lubi Proscan i wielu innych, zasłużonych dla detekorystyki ludzi.
Od samego początku swojej ''kariery'' internetowego trola, Taktyk pociskał wszystkim...bez wyjątku i bez wyraźnego powodu. O wybujałym ego Taktyka, krążą już legendy. :)
Teraz, taktyk zbiera żniwo swoich hejtów. Teraz wielki płacz ?

Kilkanaście dni temu, pewien człowiek, którego znam tylko z grup na FB zapytał mnie czy pożyczę mu jakiegoś ciekawego pulsiaka na pola Grunwaldu. Nie znam człowieka osobiście, nigdy się nie spotkaliśmy ale bez wahania wysłałem mu swój ''osobisty'' wykrywacz.
I stała się rzecz niespodziewana, której Taktyk zapewne nie pojmie :)
Otóż, ten człowiek odesłał mi wykrywacz zaraz po powrocie z poszukiwań, tak jak obiecał. Normalnie- szok !!!. Obyło się bez policji, sądów, komorników i gnoju na forach.
Można ? Pewnie, że można. Wystarczy tylko NIE być cwaniakiem, kombinatorem i zwykłym chu...
A przede wszystkim trzeba sobie skalkulować, w jaki sposób takie czy inne zachowanie wpłynie na marketing firmy.

Taktyku, Ty nie masz pojęcia o marketingu, więc nie zakładaj tematów o takim poddekście, bo idiotę z siebie robisz.
Nie jesteś otwarty ani na ''konstruktywną krytykę'' którą sukcesywnie odrzucasz i kasujesz, ani na żadne rady, które masz głęboko w dupie, będąc przekonanym o własnej doskonałości.
Narzucasz wszystkim swoje zdanie i czujesz się obrażony kiedy ktoś ma inne.
I na koniec napiszę Ci jeszcze jedno-

Lepsza jest dobra kopia zwykłego jabla. który pracuje poprawnie niż tona Twoich wynalazków, naszpikowanych procesorami, które nie działają jak powinny.

Pozdrawiam. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Za chwilę będzie można obejrzeć filmy ale spróbujcie najpierw tego:

https://www.youtube.com/watch?v=MNQ7mHfATgM

Majchrowicz, który przyznaje się do tego, że ma braki w wiedzy technicznej wcześniej jednak twierdził, że nowy ML jest do dupy! że miał racje i teraz to pokornie ML musi wprowadzać zmiany! 40 lat na rynku, patenty Candego to nic! Ch...j z tym! Bo ja widziałem, że produkt już na starcie jest wadliwy!

A dlaczego tak stwierdziłem...? Bo ML nie dał mi go do sprzedaży i teraz muszę nakręcić film o tym jaki to nie jest fajny detektor. Ot co!

Żałosny filmik, który ma trafić do amatora, człowieka niedoświadczonego i klienta, który musi wybrać między marketingową informacją potentata - ML oki co taki jest a firmami z Turcji, które się wybijają, i które niczego nie wniosły do tematu, póki co, Amerykanie, albo Australijczycy czasami na tym poletku wygrywają...

TAKTYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolsawiak napisałeś dokładnie co myślałem. Mamy tu nieuczciwego echnika" oraz nieuczciwego ecenzenta". Ale fajnie się to czyta. Trochę jak bitwa w kisielu tyle, że w internetach ;) Taka posucha na forach po tej ustawie, a tu się przynajmniej coś dzieje. Szkoda tylko, że to trochę taki obraz obozu poszukiwaczy". Dlatego jak się prawo zmienia to tylko na gorsze...

Pan Majchrowicz rzeczywiście bzdury prawi na filmach, a testy nowych sprzętów oglądam zamiast kabaretów. Najciekawsze jest to, że na pierwszy rzut oka filmiki Pana Michała wyglądają jakby się nie znał, ale jest drugie dno, po prostu dobrze wypadają te, które mają wysoki narzut i są w ofercie Pana Michała :)

Pana Krzysztofa filmików nie oglądałem, ale ktoś, kogo musi komornik ścigać bo się dogadać nie mógł to dno kompletne (pomimo wiedzy technicznej, którą Pan Taktyk pewnie ma).

OK kończę bo mi się popcorn skończył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie chętnie oglądam Majchrowicza i jakoś nie odczuwam bólu odbytu gdy facet palnie jakąś bzdurę; przeciwnie- czuję się trochę 'lepszy' kiedy go na tym przyłapię.
Tester wykrywaczy nie musi być alfą i omegą. Jest zwykłym użytkownikiem, który ani wie, ani chce wiedzieć co dana wykrywka ma w środku. I tak jest ok. Subiektywna opinia i tyle.
Jakoś nie widzę dramatu.
A Taktyk ma jakąś obsesyjną manię zrażania do siebie ludzi. Serio, Taktyku, to jest wręcz zabawne, że Twoje posty są intersujące wyłącznie z psychologicznego punktu widzenia, bo z technicznego wcale.
I abstrahując od tego że Cię zwyczajnie nie lubię (jak każdy chyba), jak też od tego że wcale mnie nie obchodzą Twoje personalne małostkowe spory z kimkolwiek; to wypada przyznać, że nie słyszałem o żadnym Twoim wykrywaczu, który zaistniał by na rynku. I nie- to nie jest atak ani zarzut; ot po prostu stwierdzenie faktu: ogłaszasz premierę jakiegoś wykrywacza, a potem zupełna cisza.
A szkoda, bo przynajmniej z wierzchu wyglądały one ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam tę bokserkę i pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule - czy rynek wykrywaczowy to już tylko marketing?".

Oczywiście i niemal od zawsze MARKETING.
Marketing to nic innego jak czerpanie zysków z zaspokajania potrzeb.
Producent urządzeń zaspokajając potrzeby rynku, osiąga jakieś tam zyski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są Idel jednak jakieś nowinki na rynku, gdzie konstruktorom udaje się przemycić jakiś sensowny pomysł np. Whites ostatnio w serii detektorów od MX Sport - sposób na automatyczny balans sondy. Są firmy, w których można dostrzec oryginalną myśl techniczną i są firmy, które nic nie wnoszą do tematu, w rozwój, nawet nie silą się, żeby wymyślić coś nowego...

Pozdrawiam
TAKTYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak wygląda moderacja na PS. Wyrzucono mój nowy wątek techniczny a w stary, zablokowany wcześniej, wrzucono link do tego badziewnego filmiku Sheltona. Jak widać jedni mogą pisać a inni nie. Dlatego odniosę się do tego mizernego filmu na swoim kanale YT.

TAKTYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich którzy mają wątpliwości zapraszam na testowanie URD-1. Pierwszy termin Targi w Lublinie. Serdecznie zapraszam, z chęcią udostępnie urządzenie każdemu chętnemu osobiście, bez wyjątku. Dodatkowo do odwołania urządzenie dostępne w Warszawie u mnie. Piszcie na PW. Bardzo ciekawa konstrukcja zapraszam, obecnie zaczyna nabierać wartości muzealniej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelton to chyba jakąś osobistą krucjatę tutaj stworzył. Jak nie jest się autoryzowanym sprzedawcą Taktyków to co można pokazać? Zapewne ten egzemplarz o który jest ta cała wojna, czyli jakiś wadliwy z całej serii. Panie Shelton, więcej pokory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie sytuacja jak w przypadku filmu 'Kler'.
Taktyk i Shelton niby próbują się bronić,niby udowadniać kto ma rację; a tak naprawdę każdym postem tylko podbijacie wątek i przedłużacie gównoburzę.
Nas, zwykłych poszukiwaczy, te Wasze kłótnie w ogóle nie obchodzą. Ot, patrzy się na to jak na pijane laski pod dyskoteką, które szarpią się za kudły- żeby się ponabijać z przygłupów.

Wiecie jakie jest ogólne przesłanie i wnioski?
Takie:
-z wykrywkami Taktyka jest coś nie tak.
-filmy Majchrowicza są niewiarygodne.

Obaj tracicie. Niezależnie co tu napiszecie, tylko karmicie wątek, który Wam jedynie szkodzi.
Każdy wpis to strzał do własnej bramki.
Gratuluję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam sza.man ale jak nikogo nie szkaluje i ale ktoś właśnie nakręcił kłamliwy film i ja muszę się do niego odnieść. Uzupełnieniem komentarza jest zdjęcie z 12:44 filmu, gdzie możemy zobaczyć nastawy parametrów pracy detektora.

Komentarz jest tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=FXB2Qdk7gsw&feature=youtu.be

Dodam jeszcze, że jak ktoś myśli, że odstępuje od sprzedaży i może sobie dowolnie postępować z urządzeniem to informuje, że jest w błędzie.

Ok. To tyle i do usłyszenia w weekend. Będzie materiał nt. nierezonansowych sond do Whites.

TAKTYK



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 12:40 09-10-2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Z filmu wynika, że masz błąd w oprogramowaniu, a dokładnie w funkcji SAT (i istnieje duża szansa, że nie tylko). Przy nastawie 0 wciskając minus, wartość nastawy wskakuje na najwyższą możliwą 255 - brak deklaracji ograniczenia parametru mimo, że zakres na pewno zadeklarowałeś w głównej funkcji ponieważ po przestawieniu minusem na 255 oraz po wyjściu z parametru (następuje zapis nastawy) i ponownym wejściu do nastawy, mimo, że widać 0 wartość jest zapisana to 255.

Ogólnie to jestem ciekawy testu i liczę na to, że test zostanie powtórzony z uwzględnieniem uwag Taktyka.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje testerom i XII za wykrycie tego błędu! W wersji oprogramowania, już nie pamiętam ale chyba ver.2.1.
Bije się w piersi ale ta wersja była przeszło 1.5 roku temu.
Finalna ver. 3.0 jest pozbawiona tego błędu.

Błąd inkrementacji parametru występował w 5 funkcjach:
SAT, wzmocnienie audio, kamienie magnetyczne, lcd kontrast, szybkość śledzenia. Przy dekrementacji parametru z 255 na 0 funkcje działały poprawnie.

Pozdrawiam
TAKTYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie