bodziu000000 Napisano 8 Kwiecień 2020 Autor Napisano 8 Kwiecień 2020 Ukazało się trochę zdjęć pokazujących zniszczenia na kolei we wrześniu 1939r. Opisywane są różnie: Kutno, Krośniewice
bodziu000000 Napisano 9 Kwiecień 2020 Autor Napisano 9 Kwiecień 2020 zniszczenia kolejowe w Warszawie
bodziu000000 Napisano 14 Kwiecień 2020 Autor Napisano 14 Kwiecień 2020 grób niemieckiego lotnika w Warszawie
bodziu000000 Napisano 29 Kwiecień 2020 Autor Napisano 29 Kwiecień 2020 "Grab der Soldat Gerhard Benthin, Pz.Abw.Abt.12, gefallen am 14. September 1939 in Siedlce, Polen. Heute in Pulawy beerdigt."
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się