Skocz do zawartości
  • 0

Mundur wz. 68


norbis97

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe znalezisko, przyznam że widzę coś takiego po raz pierwszy tylko czy aby trzeba powyższą bluzę kojarzyć z WP albo w ogóle ze służbami mundurowymi, chyba że to jakaś uboczna produkcja dla OSP. Sprawdź czy są tam jakieś sygnatury (pieczątki) i jeśli możesz dodaj zdjęcia całej bluzy i ze zbliżeniem na guzki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę iż to jakaś produkcja cywilna dla być może OSP czy też zakładowych oddziałów OC (a to najmniej prawdopodobne) lub zwykła odzież robocza produkowana z odrzutów materiału którego nie strawił MON". Ale, ale czy pamiętacie modę na chodzenie w odzieży wojskowej a szczególnie dostępnej ówcześnie ekswojskowej moro" która to panowała w latach osiemdziesiątych (pomijam tu oryginalne kurtki M 65 czy też ich nieudolne polskie podróbki, jak również kurki wzorowane krojem na parkach małpach" Bundeswehry). I tu mam przypuszczenie że mogła to być cywilna bluza komercyjna a takowe spodnie moro" w dość dziwnym kroju z zaszewkami" widziałem około 1967-1988 r. i z armią tudzież ówczesnymi formacjami mundurowymi nie miały one za wiele wspólnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie