Jump to content

Kasiarz potrzebny


bobi10

Recommended Posts

Posted
Jest tu jakiś Kwinto " :)
http://www.tvn24.pl/dwa-ponad-stuletnie-sejfy-znaleziono-w-piwnicach-dworca,772378,s.html


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 20:21 13-09-2017
Posted
Na filmie widać namalowany z boku kasy numer inwentarzowy PKP. Z tego raczej wynika, że kasa ta wcale nie była ukryta, tylko normalnie użytkowana przez polskie PKP. Więc nie spodziewałbym się rewelacji. No, może listy płac z 1965 roku :-)))
Posted
No dobra, opowiem...

Rok 1995, plądrujemy z Kapralem posowieckie opuszczone koszary. Gabinet dowódcy pułku, czerwone zgniłe już nieco dywany, ebonitowy telefon (jakaś menda przed nami rozbiła).
Sejf!! Otwarty... Pusty....
Ale kluczyk jest :)
Kapral nas...ł do środka, zakluczył, klucz wyrzucił przez okno, i podsumował No co się patrzysz? Będą dwa dni piłowali, palnikowali, i ... gówno znajdą!"

Ech, młodość chmurna i durna....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information