bobi10 Posted September 13, 2017 Author Posted September 13, 2017 Jest tu jakiś Kwinto " :)http://www.tvn24.pl/dwa-ponad-stuletnie-sejfy-znaleziono-w-piwnicach-dworca,772378,s.htmlPost został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 20:21 13-09-2017
szutnik Posted September 13, 2017 Posted September 13, 2017 A myślisz ,że mało takich w kraju? Ostatnio kumpel otwierał kasę w pewnym konsulacie. Pasek dyplomatyczny wyrobili Mu w 24h :)
fullriede Posted September 17, 2017 Posted September 17, 2017 Na filmie widać namalowany z boku kasy numer inwentarzowy PKP. Z tego raczej wynika, że kasa ta wcale nie była ukryta, tylko normalnie użytkowana przez polskie PKP. Więc nie spodziewałbym się rewelacji. No, może listy płac z 1965 roku :-)))
MarcinP Posted September 17, 2017 Posted September 17, 2017 No dobra, opowiem...Rok 1995, plądrujemy z Kapralem posowieckie opuszczone koszary. Gabinet dowódcy pułku, czerwone zgniłe już nieco dywany, ebonitowy telefon (jakaś menda przed nami rozbiła).Sejf!! Otwarty... Pusty.... Ale kluczyk jest :)Kapral nas...ł do środka, zakluczył, klucz wyrzucił przez okno, i podsumował No co się patrzysz? Będą dwa dni piłowali, palnikowali, i ... gówno znajdą!"Ech, młodość chmurna i durna....
Speedy Posted September 21, 2017 Posted September 21, 2017 Czy to może sejf firmy Franza Jägera z Berlina?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.