Skocz do zawartości
  • 0

dziwny czarny kamień?


armando86

Pytanie

Witam. Pytanie do speców od kamieni bądź osób które znalazły coś podobnego. Wykrywka wskazała na metal, kamień dość lekki. Czarny chropowaty, tak jakby małym bąbelkami pokryty, w niektórych miejscach tak jakby były kawałki sreberka, a gdzie indziej są miejsca jakby leżał w zaprawie murarskiej ale to może być tylko moje wrażenia. Z góry dziękuje za id albo na kierunkowanie co to może być. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że opierając się wyłącznie na tych zdjęciach nie da się jednoznacznie ocenić co to jest. Może być pochodzenia nienaturalnego (żużel/koks) ale z kolei np. taka skała magmowa z zawartością pirytu może mieć podobny wygląd. W każdym razie nie jest to nic na czym laik powinien skupiać większą uwagę.
Meteorytem jak dla mnie to to nie jest =) Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ManyFace skała magmowa to ciekawy trop to, że to nie jest metoryt to ja już na wstępie wykluczyłem:) do panów wyżej koks i szlaka to nie jest na pewno bo miałem zarówno kontakt z jednym jak i z drugim i wiem jak wygląda szlaka i koks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie