Skocz do zawartości

Pociągi Pancerne cz.8


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wrzucaj zdjęć, które już były zamieszczane. Narzekasz na Sosnkowskiego" i zaraz wrzucasz jego zdjęcia, które są powszechnie znane. Ja wrzucam zdjęcia najczęściej z ebaya, gdyż często te zdjęcia trafiają do zbieraczy, i nie mamy możliwości już ich zobaczenia później. Czasem się zdarza zamieścić jakąś fotkę powtórnie, ale to tylko dlatego, że Niemcy odbijali wiele kopii zdjęć dla swoich żołnierzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obawy, więcej już Sosnkowskiego" nie wrzucę, notabene jak dla mnie ulubionego wraka naszych wrześniowych PP ;-) A czy na niego narzekam? Dobrze wiesz, ze nie na niego...
Czasem się zdarza zamieścić jakąś fotkę powtórnie, ale tylko dlatego,że Niemcy odbijali wiele kopii zdjęć dla swoich żołnierzy."
Więc może pomówmy poważnie. Wiele identycznych zdjęć w 8 częściach wątku jest wrzucanych nagminnie ( tym wesołe jest to, że zareagowałeś po wrzuconych moich paru repleyach, a nie reagujesz na inne wielokrotne wrzutki) i to nie są w wielu wypadkach inne kopie, jeno zmieniające się loga sprzedającego powtórnie to samo zdjęcie, nawet bez poprawy jakości zdjęcia. Uwierz mi, że nie piszę teraz bez jakiejś zawiści, czy pretensji, bowiem również jestem fanem Twoich wątków. Tylko zadaję sobie pytanie: co lepsze, ilość czy jakość?
Wściekam się na siebie,kiedy zdarzy mi się zdublować jakąś fotę i boleję, że nie mam możliwości tego usunąć. Ale jeśli nie mam materiału do tematów, to czekają one na coś nowego.Tym z większą radością można te nowości przekazać innym, którzy żywo interesują się tematami ale nie bardzo mają czas, aby wnikliwie szukać...
Ale nie przemawia do mnie argument, w tonie: lepiej wrzucić wielokrotnie to samo, niż nie.W tym się potem trudno połapać.
Pozdrawiam z całego serducha Bodziu i ... Co złego, to nie ja ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie