Skocz do zawartości

Allegro - weryfikacja oryginalności vol. 16


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 424
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
http://allegro.pl/2-zdiecia-poleglego-wegierskiego-husara-komancza-i6349369042.html#thumb/2
Co myślicie na temat oryginalności tych zdjęć ?
Trochę mi coś nie pasują ale mogę się mylić ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam, czy przedmioty tego sprzedającego są wiarygodne? Wystawił hurtowe ilości fantów z epoko brązu i wczesnego średniowiecza. Wiele już poszło, ale nadal sporo czeka na nowego właściciela. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39815919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam licytować, ale z tego co widziałem, to scytyjskie groty strzał i tym podobne duperelki chodzą u niego za kilkanaście zeta do kilku dyszek. A więc moje moje lokalne muzeum po wysupłaniu ze 3 stówek mogłoby podwoić ilość posiadanych eksponatów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to za niemala kase, szkoda ze ukrywaja nicki licytujacych, kiedys wystarczylo napisac pare maili i zrobic dobry uczynek, a teraz jeden skurw* z drugim z oszustw zyja calkiem niezle, tu 200 tam 400 i sie robi przyzwoita wyplata w skali miesiaca, dziwie sie dlaczego takich aukcji nikt nie zglasza do allegro 3x i blokada konta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by wylicytowac za min.500zl bo to juz nie grzywna, no i zglosic typa na policje i do sadu przytaczajac ze celowo oszukuje ludzi, biorac jego ostatnich xx aukcji, udowadniajac ze przedmioty to wspolczesne lipy , moze to poskutkowaloby i buc by sie ogarnal jak miesieczny zysk wydalby na prawnika ; wystarczyloby zeby komus sie chcialo cos z tym zrobic a tak jeden zlodziej z drugim robia swoje w tym pieknym dla oszustow kraju ;) no ale coz, jeden kregoslup ma inny leci w kulki bo go nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie