Jump to content

ile mozna? Tym razem polskie komoru gazowe"


Recommended Posts

Mysle,ze powinna byc powolana specjalna osoba,instytucja (jak kolwiek ja nazwac) ktora prze kieszen autorow tego typu okreslen zacznie uczyc historii... Bez nazistow, zacznie mowic o niemcach!
Link to comment
Share on other sites

Myśl co chcesz Yeti, ale takie a nie inne postrzeganie Polaków na zachodzie w kontekście Holokaustu jest logiczną konsekwencją 25 lat pedagogiki wstydu i przepraszania świata za nasze istnienie, które lansowały środowiska związane z lewicą laicką w Polsce (głównie GW). Taka prawda.

Przez 25 lat nie dorobiliśmy się kasowego i dobrze nakręconego filmu przedstawiającego w przystępny dla zachodniego widza sposób realiów okupowanej Polski. Za to dorobiliśmy się całej gamy potworków takich jak dzieła" Grossa czy Pokłosie", które przedstawiają Polaków w dość jednoznacznie negatywnym świetle.

Ja się nie oburzam. Ja się po prostu nie dziwię, że jest tak a nie inaczej. Bo każdy skutek ma jakąś przyczynę.
Na dodatek środowiska amerykańskich żydów są bardzo polonofobiczne, a to one mają ogromny wpływ na opinię publiczną za Wielką Wodą. Dodaj sobie do tego agresywnie rewizjonistyczną politykę historyczną Niemiec i mamy to co mamy.

Za 30 lat będziemy płacić odszkodowania za II wojnę. Wspomnisz moje słowa.
Link to comment
Share on other sites

Polecam Ci również przeczytanie wywiadu z Szewachem Weissem w najnowszym numerze Do Rzeczy":

http://przybylski.dorzeczy.pl/id,6144/Prawa-autorskie-do-Holokaustu.html

Profesor jak zwykle zwięźle i mądrze opisał problem.
Link to comment
Share on other sites

Jak dbasz tak masz...

Belgowie zaproponowali Francuzom wybicie z okazji 200-lecia bitwy pod Waterloo monety dwueurowej. Francuzi powiedzieli non.
http://france3-regions.francetvinfo.fr/nord-pas-de-calais/2015/03/12/la-bataille-de-waterloo-sur-une-piece-de-2-euros-la-france-dit-non-la-belgique-673625.html
Link to comment
Share on other sites

Na szczęście wysłaliśmy na export" kwiat polskiej inteligencji.Nasi rodacy podczas burzliwych dysput na tematy związane z wojną,wyjaśnią wszystkie nieporozumienia i po sprawie.Więcej wiary!:)

a 30 lat będziemy płacić odszkodowania za II wojnę. Wspomnisz moje słowa". Nie masz racji Lipek,o wiele wcześniej.Wystarczy że to pokolenie z sondy ulicznej TVN dojdzie do władzy.Zapłacą bez słowa.
Link to comment
Share on other sites

pytasz ile można.

Można bardzo dużo,

męczyć aż do skutku... historia kołem się toczy"..

My jesteśmy tylko tym mięsem armatnim". Wraz z każdą salwą parować będą nasze przekonania - tak było zawsze - będzie i następnym (tym) razem.

pozdrawiam

Za,Kr,
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information