Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-18


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Aukcja z Ebaya http://www.ebay.de/itm/301575730219?_trksid=p2060353.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
gdzie sprzedano orygialną" NZ350 za 12 tys euro to taki oryginał że ho ho.

Pięknie współcześnie spreparowany motocykl. Na polskim forum DKW wszyscy się zastanawiają jak gość wykonał tak postarzany lakier. Jest to już drugi motocykl DKW od tego człowieka jaki udało się nam namierzyć. Składak z różnych modeli DKW, niekoniecznie NZ ale i SB oraz MZ i simsona.

Na żadnej aukcji (sprzedaje też detale, lampy postarzane np do R75 itp) nie pisze, że oryginał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą Dyktę jaka ona tam jest to jest ale malowanie jest świetne. Osobiście planuje tak swoją pomalować. Śmiechem żartem ale żeliwo zgodne w szczegóły nie jest tak łatwo złożyć sam zbieram elementy i tanie nie są...to nie jest Iż 350 jak ktoś preferuje oryginał nie dziką świnię. ;)
Ps Ciekawa fota sportowego Iża 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie odnalezione w albumie rodzinnym,który niedawno ujrzał ponownie światło dzienne....ma pytanie do znawców tego tematu co to za motocykl???Zdjęcie jest przedwojenne i też nie wiem z jakiego okresu???Zatem proszę o pomoc w opisaniu zdjęcia.Pzdr.Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Klemens Forel -ad. mojego zdjęcia,dzięki za odpowiedź.Od jednego znawcy usłyszałem,że może to być motocykl z jakiejś prywatnej fabryczki z Poznania?????-ale nie znam się na tej tematyce kompletnie....Czy da się jakoś określić czas kiedy produkowano te motocykle wg.twego opisu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie